2737
2734
عنوان

فرد مورد علاقم منو به خونوادش معرفی نمیکنه بیاین راهکار بدین🤔😿

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا تا حالا به حرف مثبت۱۸ هم نزده

عزیزم به این چیزا نیست چقدر توساده وخوش بینی 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️اونا وایه اینکا اعتمادتو جلب کنن اینجور میکنن ویهو دقیقا جایی که فکرشم نمیکنی دورازجونت میفتن به سواستفاده کردن!!!پسریکه تورو بخواد واقعا دست دست نمیکنه ومیاد برات!!

2731
ببین امتحانش کن ببین واقعا فازش ازدواجه یا ن شاید قصدش پول جمع کردنه تا ۴ سال  یا دوس داره سن ...

فازش همینه حرف خودش اخرش بهم گف حتما ایرادی داری که میترسی چرا باید خونوادم مخالف باشن یکم سنتیه خونوادش خودشم که هنوز سنش کمه من خودمم تعریف نمیکنم ولی با این سن کمم هزار جوره اشپزی و خیاطی و‌خونه داری بلدم سختی های زیادی کشیدم یه دوره هم درس میخوندم همم مامانم مریض بود اصلا احساساتی نبودم

2738
بهش چی بگم اخه بگم کات؟!

بگو این مدل دوستی وباهم بودن درست نیست هرچیزی یه راهی داره اگه منو دوست داری لطفا باحانوادم صحبت کنین(اگه میخای بهت ثابت شه اینکارو کن،اگه میخای واقعا به ازدواج برسه،اگه اما اگر اورد بهانه داره میاره )

واگه میخای داشتخ باشیش وگذر زمان برات مشخص کنه باهاش تنا جایی نرو تا گذر زمان بهت بفهمونه که واقعا میخوادت یانه!!!>>>فقط فقط بگم این وسط اگه گزینه دیگه پیش اومد لگد به بختت نزن وازدواج کن وبرو

اینو داری ازمنی میشنوی که سابقه یه شکست دارم تو زندگیم !!دورازجونت منم مث تو از رو دل تصمیم گرفتم ولی 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

دقیق همون ضرب المثلیه که میگه یه روزی همه راهایی که با دلت رفتی باعقلت برمیگردی

بگو این مدل دوستی وباهم بودن درست نیست هرچیزی یه راهی داره اگه منو دوست داری لطفا باحانوادم صحبت کنی ...

فقط اینو میتونم بگم که پسرا خیلی بدن وقتی میان جلو و اینجوری ادا میدن و‌با سرنوشتت بازی میکنن خدا هیچکسیو وقتی قسمت نیست اصلا چش تو چشم نکنه خودشم همیشه میگه ناراحت نشو شاید من مردم شاید خونواده خودت راضی نشن اگه قسمت خدا باشه میشه اگه قسمت نباشه زمینو زمانو بهم بدوزی نمیشه

اوایل میگف بیام با مامانت صحبت کنم خودم!!!

میدونی عزیزم مادخترا یه دل رئوفی داریم که نگووووو ولی پسرا کلا همه چیشون فیلمه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️حواستو جمع کن این وسط بازی نده تو رو 

فقط اینو میتونم بگم که پسرا خیلی بدن وقتی میان جلو و اینجوری ادا میدن و‌با سرنوشتت بازی میکنن خدا هی ...

عزیزدلم فقط میتونم بهت بگم هشیار باش اگه نمیتونی بادلت کنار بیای کات نکن باهاش ولی وابستشم نشو تناهم جایی نرو بزار بمونه تا ببینیم چی میشه ولی به خودت قول بده اگه گزینه خوبی برات پیش امد ازدواج کنی وبری 

2706