2737
2734

عزیزم اکثر اینایی که میگی کاملا عادیه منم خودم تو تقریبا همچین شرایطی بزرگ شدم خداروشکر خیلی ام راضی ام  الان خودم یه دختر ده ساله دارم هیچ وقت نمیزارم دوست پسر داشته باشه و قرار عاشقانه بزاره و از سن کم آرایش کنه همه ی اینا به آیندش لطمه میزنه این دوران واقعا طلاییه بچسب به درست بعدا که یه ازدواج عاقلانه و موفق داشتی آرایش و قرار عاشقانه و همه چیز و تجربه میکنی 

تاریخ شروع رژیم ۱۳/۲/۹۹.....وزن شروع۸۳*وزن فعل۷۵*وزن هدف ۶۵  (گروه آبی) "به آرزوهایم قول رسیدن دادم"(شروع چالش پاییزی)

خرید تنهایی رو حق داری ادم دلش میخواد مخصوصا تو این سن   با دوستاش بره بیرون  و خوش باشه 

سفره تنهایی چندان جذاب نیست و تغریبا خیلی ها  قبله سن قانونی تنها سفر نرفتن 

رابطه عاشقانه  هم به بلوغ فکری مربوطه و خوب محدودیت هم باعث مسشه دور بمونی ازش ولی کلن دنبال عشقو عاشقی نرو حالتو خوب نمیکنه گند میزنه تو جوونیت  بار ها به دوستام گفتم  عشق کشکه جوونی شله زرد  جوونی و عشق مثل کشک و شله زرده باهم  مسمومت مسکنه  به مرگ  هم میبرتت  راهی بیمارستان میشی  و خوب قراره عاشقانه هم همه  تو این سن یواشکی میرن دیگه  

درکل از مظره عشقو فلان هیچی از دست ندادی ذاتا تو رابطه  عاطفی  نریدن  که  واسا حالا لذت دنیارو ببر بعد دنبال عشقو بدبختیاش باش

کاربریه دومم هست                                                 صلوات شمارمو میگیرم دستم میام نی نی سایت                                       دنبال دعوایین درو بره من نیاین                                                     تاپیکایه باحال تگم کنید                                                طلاق کاره بدی نیست فرزندم طلاق بگیر                                                      دوستون دارم بوچ بوچ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه از الان به این چیزا فکر کنی هیچ وقت تو زندگیت پیشرفت نمیکنی 

زندگی مهم تر ارایش و مسافرت تنهایی و غیره هست 

اینا هنوز برات خیلی زوده و بی فایده 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2728

خیلی بده. امیدوارمروزی بیاد که پدر مادرا بفهمن صاحب بچه نیستن. و اینکه جوونی کردن و شادی حقه ادمه. متاسفانه همش برمیگرده به فرهنگ و تفکر غلطی که به اسم دین تو کله مردم کردن

اولا به نظر من همه ی خواسته هات به جا نیست دوما به فرض اگر خواسته هات به جا بود هم واقعا چیز زیادی رو از دست ندادی عزیزم

تو سالمی جوان و شادابی پدر و مادر خوبی داری که به فکرت هستن الان هیچ مسئولیتی نداری و امکان درس خوندن برات فراهم تهدید خواصی تو زندگیت نیست پیش روی تو فقط فرصت هست و فرصت ...

من اگه بخوام امتیاز بدم به نظرم ۹۰ درصد نعمت هایی که در دنیا ممکنه به کسی داده بشه تو داری

خوووووش به حالت... 

2738