2733
2734

17 سالمه تا حالا با دوستام تنهایی بیرون نرفتم .17 سالمه تا حالا رابطه ی عشقی نداشتم .تا حالا قرار عاشقانه نرفتم.ت حالا تنهایی مسافرت نرفتم. تا حالا تنها تو خیابون قدم نزدم. غیر از خریدن لواشک و چیپس و پفک از مغازه ی کنار مدرسمون تنهایی خرید نکردم.تا حالا نتونستم به پسرای فامیل حتی سلامم کنم اونام فکر میکنن من ازشون میترسم یا حس بدی بهشون دارم اونام سلام نمیکنن ولی با بقیه دخترا خیلی گرم رفتار میکنن تا حالا غیر عروسی ها آرایش نکردم درصورتی که همسنام حتی تو فامیلای نزدیک کلی آرایش میکنن.هیچوقت حتی پیش عمو و داییام بدون حجاب نبودم فقط بخاطر افکار غلط خانوادم. 

شما بگید من خیلی چیزا رو ازدست دادم؟

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ووووووی  ۹۰درصد کارایی که شمردی واسه سن تو بسیار زوده  بشین پای درست همون پفکو بخور تا و ...

کدومش مثلا؟

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤
2738

عزیزم اکثرا همینجور بودن. من بخوام تعریف کنم تا فردا طول میکشه تو تا مغازه ی سرراه مدرست میرفتی منو بگو همونم اجازه نداشتم برم یه بار با دوستم رفتم مغازه بخاطر همین یه پنج دبقه دیرتر رسیدم خونه و حسابی بازخواست شدم هرچی قسم خوردم بابا رفتم مغازه با دوستم هیچی فقط فحشی بود ک نثارم میشد😑😑😑روحیه داغون و افسرده و درونگرایی و خجالتی بودن الانم نتیجه رفتار و تربیت بد خانوادمه

یه سریاش درست

یه سری دیگشم منم قبو ل ندارم ولی سلیقه ایه خب ممکنه شما دوست داشته باشی

ولی اینکه ادم تو 17 سالگی تجربه رابطه عاشقانه نداشته باشه،تا به حال قرار عاشقانه نزاشته باشه عیبه مگه؟ 

2706