2737
2734
عنوان

چرا تا الان بیدارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1372 بازدید | 235 پست
آخه تاثیراتش تا الان هم باهامه

خب الانم ایندت و داری با  گذشتت خراب میکنی الان تو گذشته ایندت هستی سعی کن از اینجا به بعد درست عمل کنی

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
اگه بچه اتو دوست داری نکن این کار رو. سرگرمیهای دیگه براشجور نن

بچه ای که صبح تا شب تو چهاردیواری باشه چه سرگرمی میتونه داشته باشه؟ ۷ ساله بچم داره اینجوری زندگی میکنه معنی پدربزرگ و مادربزرگ رو نمیدونه از بس اطرافیان ما خودخواهن دلشون واسه بچه۷نمیسوزه بچم دیکه از دست رفته عین ربات داره رندکی میکنه هیچ امیدی به اینده نداریم از بس تنهاییم هیچکس کاری واسه ما نمیکنه همین گوشی هم ازش بگیرم اخرش خودکشی میکنه چون هم من هم بچم افسرده شدیم هیج جا نمیریم تنها سرگرمی منو بچم تلویزیون و گوشی همینا رو کنار بزاریم جیکار کنیم بشینیم همدیگرو نگاه کنیم افسرده تر بشیم ؟ جای ما تیستی ببینی چقدر داریم عذاب میکشیم منو بچم امیدی به آینده نداریم نشستیم کی مرگمون میرسه.  اگه ۷ سال تک و تنها با بچت تو جهار دیواری زندگی کنی تنها سرگرمیت مدرسه بود که اونم تعطیل شد میفهمی که چرا تنها سرگرمی بچم که گوشیه ازش نمیگیرم ما که معلوم نیست تا کی زنده ایم حداقل بزارم دوروز بچم زنده است با گوشی بازی کنه منو بچم هیجی واسه از دست دادن نداریم چون روح و روانمون دیگه نابود شده عین مرده متحرکیم همین گوشی هم بگیرم باور کن به دو روز نمیکشه هردومون تلف میشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرور بدبختیام شکستام بی هدفیم...این همه سگ دو زدن و درس خوندن و بیکاریم، مجردیم‌ اینکه چرا زمینه ازد ...

معنوی خودت و شارژ کن 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
الان بیدارشدم خواب بد دیدم😞

من خواب ترسناک میبینم اینطور میشم 

2731

دعوا کردیم ،...بچم از پریشب دندون درده که خونه مادر شوهرم بوده دیشب اوردنش و خیلی شکایت که این بچه تا ساعت دو شب از دندون درد نخوابیده اول بگم که پسرم دندوناش کلا خرابن و من دو تاشو بردم دندونپزشکی‌پر کردم یکیش و یه ماه قبل بردم کشیدم ابرو برام نزاشت تا امپول بیحسی زد تا تو خیابون دوید و فرار کرد منم هر چی التماسش میکردم بدتر میکرد همه میخندیدن اونروز قسم خوردم ک دیگه نمیبرمت دندونپزشکی بابات ببرتت باز این چند روزه تا اب سرد و گرم میخورد یه لحظه درد میگرفت خوب میشد تا پریش ک خونه اونا بوده شدید درد داشته حالا دیشب پسرم اومد گفت مامان یه چیزی میگم قول بده ب کسی نگی منم قول دادم گفت دیشب ک دندون درد بودم مامان بزرگ همش تو رو فحش میداده میگفته مادر پدر سگش نرفته دندون بچش و درست کنه اینقدر ناراحت شدم حساب نداشت اومدم اروم ب شوهرم گفتم ب مادرت بگو حرف دهنش و بفهمهپدر سگ خودشه بیخود کرد جلوی بچه منو گرفت بیخود دخالت میکنه گفت کی گفته گفتم پسرم ولی قول دادم ب تو نگم خواهشا نفهمه دیگه بحثمون بالا گرفت میگفت من به مادرم گفتم چند روز به مادر پدر سگش میگم نمیره دندون بچه رو درست کنه منم بیشتر عصبی شدم دعوا بالا گرفت بیچاره پسرم وقتی باباش داد میزد برای اولین بار دوید ازاتاقش بیرون و سر باباش داد زد که تو نامرری داری مامان و میزنی خاک تو سرم بشه که بچمدیگه بهم اعتماد نمیکنه

اصلا زندگی ندارم همیشه عقب افتادم از همه چیز الانم اضافه وزنم بدترین عارضه این عادته 

منم 30 کیلو اضافه وزن دارم و رو مخم هست 

ولی انقدر بی خوابی کشیدم تا تونستم خوابم و رو ساعت 8 صبح تنظیم کنم بیدار باشم 

من یه غلطی کردم قهوه خوردم😂

😁من این غلط و حتی با چایی هم نمیکنم 

2738
اخی خیلی بده  من اومد منت کشی ولی محلش ندادم‌.تو پذیرایی کاره به کارای بدش فک‌میکنه😂

خوب باز خدا رو شکر کن متوجه رفتارش شد 

مال من تمام زندگی رو زده خورد کرده با هزار بدبختی و پس انداز خرت و پرت خریدم همه رو نابود کرد 

تمام گلدون های نازنینم رپ به خاکستر تبدیل کرد 

دلم هیچ وقت باهاش صاف نمیشه 

زبونشم درازه 

از تنهایی دلم داره بالا میاد 

شماهم به خودت رحم نمیکنی به تودلیت رحم کن 

بیخیال باش 

ببین نقطه ضعف کجاس از همون جا وارد شو 

مال من هیچ نقطه ضعفی نداره کاملا وقیح و نترسه 

حتی مشاور هم میگفت هیچ نقطه ضعفی نداره 

برات یس میخونم مهربونم دلت اروم بگیره

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
داشتم فیلم دان میکردم  یهو یه صفحه رو لب تاب باز شدو ریستارت شد دیگه خاموشش کردم  الان ع ...

من. یکبار از ترس خراب شدن لباسشویی نشستم براش حذیث کسا خوندم ☹️🙈😁سریع روشن شد 

اره و سخت

وبه نظرم شیرین 

بچه ای که صبح تا شب تو چهاردیواری باشه چه سرگرمی میتونه داشته باشه؟ ۷ ساله بچم داره اینجوری زندگی می ...

شما چکتر اطرافیان داری خواهر گلم .اونها هیچ نقشی تو زندگی بچه ات ندارن. شما داری آینده ی بچه اتو خراب میکنی و قبول نداری مقصری. من هم یه بچه دارم تو جهار دیواری اسیره اما نمیفهمه که کی روزش شب میشه. براش لوازم کاردستی بخر خودت بشین باهاش کاردستی درست کن. کتاب های مصور بخر. بازیهای فکری انجام بدبد. من با چندتا کاغذ و چوب بستنی  با دخترم نشستیم کلی کاردستی درست کردیم. تهرتن توی تلوزیون براش بزار نگاه کنه شما داری از فامیل مینالی. اما از درون همه چیز پوسیده است. هنوز هم دیر نشده حتی از فردا هم میتونی شروع کنی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ن اگه پشتم بودن‌که منو شوهر نمیدادن

😊اصلا مهم نیست 

تمام تمرکزت رو بذار برا شیرنی کردن زندگیت ما زنا قابلیت های خیلی زیادی داریم 

2706