2737
2734

دوستان تجربه دارین یا اطرافیانتون که ی رابطه آشنایی یا نامزدی کات بشه ، بعد یه مدتی خانواده اون آقا وسطاتت کن با شما و یا خانوادتون صحبت کنن و بخوان به رابطه شمارو برگردونن ؟ شما جوابتون چی بوده تجربیاتتون بگین 

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من معتقدم ادم چیزی که بالا اورده دوباره نمیخوره🤢🤢

بستگی داره مشکل این وسط چی بوده ؟ مثلا اگر خیانت و این مدل مشکلا باشه آدم نباید برگرده 

2731

ما تو اشنایی سر یه سوئه تفاهم بدجور دعوا کردیم البته هیچ کس نفهمید چرا ولی خواهرش اومد بهم گفت یه فرصت بهم بدید و فقط حرف بزنید شاید چیز قابل حلی باش حرف زدیم حل شد الانم ۵ساله با همیم و خدا روشکر بحث کوچیکم نداریم

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2738
من معتقدم ادم چیزی که بالا اورده دوباره نمیخوره🤢🤢

نمیشه ک اینجوری گاهی رابطه ها با یه سوئه تفاهم بهم میخوره 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
ما تو اشنایی سر یه سوئه تفاهم بدجور دعوا کردیم البته هیچ کس نفهمید چرا ولی خواهرش اومد بهم گفت یه فر ...

واسه من طرف تو مرحله آشنایی بهم دروغ خیانت پنهون کاری رفت آمد های غیبتی زیاد داشت حالا پدرش واسطه کرده به پدرم خیلی نزدیک شده 

واسه من طرف تو مرحله آشنایی بهم دروغ خیانت پنهون کاری رفت آمد های غیبتی زیاد داشت حالا پدرش واسطه کر ...

اینا رو من ب شخصه نمیتونم ببخشم

2706