2737
2734
عنوان

اگه جرعتشو داری بیا 🤬💥

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 77 پست
من همش نگاهه یک فردی رو حس میکنم

من بعضی چیزاروقبل ازاتفاق افتادن میفهمم😐😑

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من همش نگاهه یک فردی رو حس میکنم

ببین من نگاه نیست فقط رد میشه یهو یه چیزی..و وقتی تنهام یهو صدای شوهرمو ب وضوح پیشنوم گاهی فک میکنم واقعا تو خونس

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2738
وای دقیقاااا ..من حتی به هر چی فک کنم همون اتفاق میوفته 

بخداا منم اینجوریم ...یه روز خواب مادرمو دیدم ک یه اتفاقی براش افتاد بهش زنگ زدم گفتم نرو بیرون رفت و اون اتفاق دقیقا براش افتاد

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
وای دقیقاااا ..من حتی به هر چی فک کنم همون اتفاق میوفته 

پس منم اینجوریم یاخیلی اتفاق هایی که قراره بیافته روتوخواب میبینم یابعضی ازاتفاقای که برام میافته حس میکنم قبلاهم افتاده یعنی برام اون فضاآشناس خیلی چیزای دیگه

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
من سنی هم ندارم اخه ۱۷ سالمه فقط اما هر شب کابوس میبینم

شبها سعی کن ب چیزای خوب فک کنی اصلا اهنگ گوش بده تا خوابت ببره فکرتو خالی کن از این چیزا

2706