2726
عنوان

بهم گفتن همزاد فعال داری کسی اطلاعاتی داره راجع بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 96 پست

هم زاد  یک جن هست زاده شده با تو  اون باتو زندگی میکنه  از ازدواج و رابطه عاشقانه تو جلو گیری میکنه و کم کم وابسته تو میشه  عاشقت میشه و ازت رابطه جنسی میخواد اگه قبول نکنی تورو میکشه  و اینک هاگه ازدواج هم بکنی بچه دار نمیشی و طلاق میگیری 

اعتقا ندارم صرفا جهت اطلاعات عمومی و اینکه یکی به ابجیم گفت همزاد داره

کاربریه دومم هست                                                 صلوات شمارمو میگیرم دستم میام نی نی سایت                                       دنبال دعوایین درو بره من نیاین                                                     تاپیکایه باحال تگم کنید                                                طلاق کاره بدی نیست فرزندم طلاق بگیر                                                      دوستون دارم بوچ بوچ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهان متوجه شدم عزیزم باید تخلیه درونی میشدی ریختی داخل خودت باعث شده به شکل جسمی مثل پریود و خستگی ب ...

اره چون تا میومدم بهش بگم وحشی میشد منم حوصله صداشو نداشتم .هم دلم میخواد نباشه حوصلشو ندارم هم نمیتونم دوریشو تحمل کنم گیر کردم نمیدونم با زندگیم چند چندم نمیدونم ته این رابطه  چی میشه به کجا میرسه 

2728
الان یه بخشیشو گفتم

یه نفر رو انتخاب کن حرفای دلت رو بزن مشکلاتت رو بگو خودت رو خالی کن حرفات رو به کسی بزن یه ادم خوب و گوش شنوا داشته باشه و راهکار جلو پات نزاره بدتر بشه فقط حرفاتو خوب گوش کنه 

کاربری تغییر کرده 
منم اعتقاد ندارم حس میکنم چرت گفته واقعا

عزیزم فال گیر ها خوب اونایی که معروفن و کاردرست  یه بخشی رو  واقعا درست میگن اتفاق میوفته خوب ولی برای اینکه پول بیشتری به جیب بزنن  میگن  بختت بسته شده یا اینکه همزاد داری و  پیشنهاد میکنن که  تو  با 500 با200 یا هرچقدر بختت رو باز کنی و همزادت رو از بین ببری   ببین  بعضی حرفاشون واقعا درمورده اینده درسته اتفاق میوفته ولی اینکه   جن داریو  بسته هستی برای درامد زایی هست کلن 

کاربریه دومم هست                                                 صلوات شمارمو میگیرم دستم میام نی نی سایت                                       دنبال دعوایین درو بره من نیاین                                                     تاپیکایه باحال تگم کنید                                                طلاق کاره بدی نیست فرزندم طلاق بگیر                                                      دوستون دارم بوچ بوچ 
یه نفر رو انتخاب کن حرفای دلت رو بزن مشکلاتت رو بگو خودت رو خالی کن حرفات رو به کسی بزن یه ادم خوب و ...

و اینکه صب بهت کتاب معرفی میکنم یاد بگیری چجور باهاش رفتار کنی و زندگیتو تو دستت بگیری 

کاربری تغییر کرده 
یه نفر رو انتخاب کن حرفای دلت رو بزن مشکلاتت رو بگو خودت رو خالی کن حرفات رو به کسی بزن یه ادم خوب و ...

هیچکسی نمیتونه بفهمه برا هرکسی بخوای بگی یه مشت نصیحت بیخود که دردی دوا نمیکنه.مثلا میگن بچه بیار هم پریودات خوب میشه هم زندگیت.اخه واقعا چقدر باید برای همه توضیح بدم که بابا من خیلی خسته ام به زور کارای شخصیمو میکنم به زور غذا میپزم از کار افتاده شدم تو جوونی اصلا فکر نمیکنم به داشتن بچه:نه از لحاظ روحی نه جسمی نه مالی نه رابطه خوب با همسر نه خونه دوخوابه هیچ نکته مثبتی نیست بعد میگن بچه دار شو

هیچکسی نمیتونه بفهمه برا هروسی بخدلی بگی یه مشت نصیحت بیخود که دردی دوا نمیکنه.مثلا میگن بچه بیار هم ...

درکت نمیکنن حرفتو نمیفهمن بخاطر این گفتم یه نفر گوش شنوا داشته باشه واقعا سخته میدونم 

کاربری تغییر کرده 
اره گفته بود ۵۰۰ میگیرم منم به خواهرم گفتم چرته ولی خب یکم ترسیدم

ببین اصلا نترس چرته  تو ذهنت  هم  قبولش نکن  وقتی یه چیزی رو قبول کنی اتفاق میوفته  خدا قدرت منده و از روح خودش درانسان دمیده پس انسان هم  از قدرت خدا بهره برده و میتونه کارهای عجیب یکنه  نه درحده خدا پس اصلا بهش فکر نکن و کلن باورش نکن

2706