2737
2734
عنوان

یه سوال دارم خانم ها

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 28 پست
خب همینه دیگه به خاطر این میگم نباید با جنس مخالف صحبت اضافی بکنید؛ معلوم نیست جوری باهاش حرف زدید ک ...

😂😂😂😂 والا من فقط مثل چی قهوه ای میکنم جنس مخالفو

:/خو اونا امام بودن قرار بود اونجوری باشم که الان پیامبر الوالعظم بودم که خواهر😂😂😂😂😐

😂😂😂😂 والا من فقط مثل چی قهوه ای میکنم جنس مخالفو :/خو اونا امام بودن قرار بود اونجوری باشم که ا ...

اگر هم قرار نبود که انسان ها اصلاح بشن که دیگه پیامبر و امام نمیومد نه؟ انسان قرار نیست خودش پیامبر بشه، باید پیامبر و امام رو «الگو»ی خودش قرار بده باید شبیه اونا بشه. این استدلال که چون ما نمیتونیم کاملا مثل اونا باشیم پس باید خلاف اونا عمل کنیم یا اصلا به توصیه هاشون عمل نکنیم کاملا غلطه.👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر هم قرار نبود که انسان ها اصلاح بشن که دیگه پیامبر و امام نمیومد نه؟ انسان قرار نیست خودش پیامبر ...

خود امام علی گفته مثل ما نمیتونید باشین دقیقا

منم در حد توانم مثل اونام 😑😁

خود امام علی گفته مثل ما نمیتونید باشین دقیقا منم در حد توانم مثل اونام 😑😁

یعنی صحبت نکردن با جنس مخالف در اونطرف دنیا در توانتون نیست؟؟؟ بابا خیلی توان بالایی دارید اصلا داره فوران میکنه😄😂

2731
توصیه میکنم فیلم خارجی زبان اصلی ببینید خیلی تاثیر داره😘 موفق باشید🌹

اون که خیلی میبینم

ولی اینا یه اصطلاحات خاص بکار میبرن که باید باهاشون جرف بزنی

مثلا HBU؟: how about you

یا کلی چیزای دیگه

همچنین شما خواهر 💋😘

اون که خیلی میبینم ولی اینا یه اصطلاحات خاص بکار میبرن که باید باهاشون جرف بزنی مثلا HBU؟: how abo ...

اوووه یعنی قصد دارید در این حد ریز یاد بگیرید؟ به خدا توی زبان فارسی خودمون ازین چیزا نداریم...! اونا هم یه سری اصطلاحات کوچه بازاری خودشونو به کار میبرن، آموزش فصیح یک زبان فکر کنم کافی باشه

خواهش میکنم قربانت

2738
چجوری متوجه شدی این رو  مگه ساکن خارج از کشورین

خیلی چت کردم باهاشون

توی سایت y99.in 

Tendersingles.com

Zoosk

و.....

البته از مردای ایرانی بهترن بگی نه میرن 😐😂 کنه نمیشن

ادم خوبم دارن مثلا خیلیا ب زبانم کمک کردن واقعا

😐 نمیدونستم چت کردن مشکل داره ببخشید بیشتر گفت دوست دارم با ایران و سنتاتون اشنا بشم اون سه روز د ...

در صورتی صحبت کردن با جنس مخالف گناهی و ممنوعیتی نداره که یه حرف زدن معمولی باشه همونطور که با همجنس صحبت میکنی باشه، نه دوستانه و آزاد!