2733
2734
عنوان

یه سوال دارم خانم ها

242 بازدید | 28 پست

کسایی که متولد و بزرگ شده ی منطقه گرم سیرن نسبت به کسایی که جای سردسیر به دنیا اومدن و بزرگ شدن

طبعشون و میلشون بیش تره؟ 

یعنی اگه توی یه رابطه یکی از منطقا سردسیر باشه یکی گرمسیر، ممکنه طبع هاشون به هم نخوره و یکیشون بیش تر  مایل باشه برای رابطه؟ 

ببخشید میپرسم برام سواله

و این که برای کسی پیش اومده همچین مسئله ای؟ 

يا زعلان يا زعلان❤️خليت قلبي حيران💔ماقلت لك ياحبيبي🪐بطل دلع من زمان🌝.  🎼 نحنا نتيجةماضينا شخصيتنا بكل شي فینا 🌷کان نفسي اهرب من كلامهم 😿 خوفت امشي لياخدوا بالهم💔ولو مشيت هيبان عليا🍃 واخاف لضعفي يبان في عيني 👁️ يا ارض انشقي وابلعيني🌎🖤قبل ما يبان اللي فيا🙂🙃.     🎼لو کان ده حب یاویلی منه🤍لوکان ده ذنبی ماتوب عنه🧚🏻‍♀️لو کان نصیبی اعیش فی جراح 💘حاعیش فی جراح❣️.... 🎼عايشه حالة حب معاك واخدانى🌹 وصعب انها تتكرر تانى💖 وبعيشها لو انت بعيد او قدامی🦋🦋
هیچ ربطی نداره

عه واقعا؟ 

يا زعلان يا زعلان❤️خليت قلبي حيران💔ماقلت لك ياحبيبي🪐بطل دلع من زمان🌝.  🎼 نحنا نتيجةماضينا شخصيتنا بكل شي فینا 🌷کان نفسي اهرب من كلامهم 😿 خوفت امشي لياخدوا بالهم💔ولو مشيت هيبان عليا🍃 واخاف لضعفي يبان في عيني 👁️ يا ارض انشقي وابلعيني🌎🖤قبل ما يبان اللي فيا🙂🙃.     🎼لو کان ده حب یاویلی منه🤍لوکان ده ذنبی ماتوب عنه🧚🏻‍♀️لو کان نصیبی اعیش فی جراح 💘حاعیش فی جراح❣️.... 🎼عايشه حالة حب معاك واخدانى🌹 وصعب انها تتكرر تانى💖 وبعيشها لو انت بعيد او قدامی🦋🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا اونایی که سمت کانادا و روسین میلشون خیلییییییییییییییییی بالاس نمیدونم دیگه

😂😂😂😂😂

2738
😂😂😂😂😂 بخدا ادم میترسه از کنارشون رد بشه

شنیده بودم اسپانیاییا خیلی داغونن

من جنوبی هستم 

نمیدونم تا چه حد موثره ولی فکر میکنم بی تاثیر نباشه

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
شنیده بودم اسپانیاییا خیلی داغونن

ارهههه

من با یه پسر اسپانیایی حرف زدم تا سهروز خیلی گل و منگول و پاک و باایمان بود😂😂😂😂 یهو گفت عکس لختتو بفرس

منم نامردی نکردم هر چی از دهنم درومد به فارسی و  انگلیسی نوشتم

اخر پررو گفت بیبی منکه چیز بدی نگفتم اینجا این چیزا عادیه دیگه داشت مغزم سوت میکشیدا

یدونم فرانسوی بود اونم میگفت چرت و  پرت :/  خلاصه که از هر کشوری بگی دیدم حتی هندی

اصلا فکر نمیکنم مزاج به منطقه زندگی ارتباطی داشته باشه... وقتی میگن طرف سرد مزاجه یا گرم مزاجه لزوما ربطی به دمای محل زندگیش نداره! این دوتا رو با هم اشتباه نگیرید.

ارهههه من با یه پسر اسپانیایی حرف زدم تا سهروز خیلی گل و منگول و پاک و باایمان بود😂😂😂😂 یهو گفت ...

یعنی اعتقادت اینه جمله عکس لختی تو بفرست بدور از پاکی و ایمانه بعد سه روز صحبت با نامحرم و جنس مخالف با ایمانیه؟؟؟ بابا شما دیگه کی هستید نوبرشو آوردید😐😂

یعنی اعتقادت اینه جمله عکس لختی تو بفرست بدور از پاکی و ایمانه بعد سه روز صحبت با نامحرم و جنس مخالف ...

😐 نمیدونستم چت کردن مشکل داره ببخشید

بیشتر گفت دوست دارم با ایران و سنتاتون اشنا بشم

اون سه روز در مورد همه چی براش گفتم 

مثلا غذاهامون یا مدل لباس پوشیدن قومامون یااثار باستانی و شاعرامون و.... بعد از سه رپز گفت تصمیم دارم بیام ایرانو ببینم وفلانن ....کم کم شروع کرد دیگه منم قهوه ای مهوه ایش کردم 

:/ در حالت عادی حرف زدن با جنس مذکر گناه نداره ، اینجوری که خانوما بشینیم تو خونه فرش ببافیم تا گناه نکنیم😐😂

😐 نمیدونستم چت کردن مشکل داره ببخشید بیشتر گفت دوست دارم با ایران و سنتاتون اشنا بشم اون سه روز د ...

خب همینه دیگه به خاطر این میگم نباید با جنس مخالف صحبت اضافی بکنید؛ معلوم نیست جوری باهاش حرف زدید که تحریک شده این درخواستو ازتون کرده؛ خدا حتما یه چیزی میدونسته که گفته با نامحرم حدالامکان صحبت اضافی و بیهوده نکنید! جاله بدونید حضرت علی و حضرت فاطمه با هم قرار گذاشتن که امام علی کارهای بیرون خونه رو انجام بده و حضرت فاطمه کارهای داخل خونه😉 الان شما با اون ور جهان صحبت کردید😅😂

2706