2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انشالله من خودمم تیروید دارم تازه فهمیدم و لوله سمت چپم احتمال گرفتگی داره باید لاپراسکوپی کنم

منم یکی از لوله هام گرفتگی داشت عکس رنگی انجام دادم باز شد سه ماه بعد عکس رنگی باردار شدم

2738
واسه من ۱۰ بود با همون قرص بعد سه ماه نرمال شد . رو گوشیت یاداور بزار ک سر ساعت بخوری 

به من گفته صبا یک دوم ناشتا به غیر پنجشنبه جمعه وقتی نرمال شه قط میکنن قرصو یا باید همیشه بخورم

منم یکی از لوله هام گرفتگی داشت عکس رنگی انجام دادم باز شد سه ماه بعد عکس رنگی باردار شدم

واسه من نوشت اسپاسم تو عکس رنگی الان باید بد این که تیرویدم کنترل شد برم عمل لاپراسکوپی

به شوهرت خرنوب، عرق خارخاسک، آفرودیت، زنجبیل و زعفرون و دارچین، خرده نخل، 4 مغز بده، طب سنتی بره حجامت عام و حجامت پایین کمر انجام بده، براش شرت نخی گشاد بگیر، ترجیحا شلوار تنگ و جین یه مدت نپوشه، روغن زیتون و نخود و گوشت گوسفندی بهش بده بخوره، سردیجات رو قطع کن، یخ درمانی برای بیضه هاش کن، پیاز رو با روغن زیتون تف بده با تخم مرغ نطفه دار بده بخوره، ویتامین بهش بده، مجبورش کن ورزش کنه، ان شاالله درست میشه

منم تنبلی دارم همسرمم ضعیفه ای وی اف میخوام بکنم

مامان دوقلوهای شلوغ هستم خدابعدسختی وتلاش امیرعباس وآوامودادخدایاخودت مراقبشون باش نفس های منن سپردم به خودت خدایا....
2706