2737
2734

همیشه از دستپخت زنای فامیلش تعریف می‌کنه و میگه فقط غذاهای اونا خوشمزست تا حالا چند بار این حرفو زده و حتی جلو فامیلاش میگه فقط دستپخت شما در صورتی ک همه اونا میگن فقط دستپخت تو و من خیلی بهتر درست میکنم اینو همه میگن نه خودم ،چند روز پیش ب یکیشون گفت دلم برا غذاهای خوشمزت تنگ شد جیگرم آتیش گرفت الان ک بهش گفتم چرا این حرفو زدی مگه من تا حالا زهر مار جلوت گذاشتم گفت تو هیچی بلد نیستی آشپزی کردن بلد نیستی اونا بلدن در صورتی ک ذره ای فرق نداره تازه همه میگن عاشق غذاهای تو ایم شاخ درآوردم یعنی تمام غذاهای ک پختم با دیزاینای ک براشون زحمت کشیدم جلو چشمم گذشت اون لحظه های ک با ولع میخورد جلو چشمم اومد اصلا نمیتونستم حرف بزنم حالمو بهم زد با وجود ی بچه کوچیک همیشه غذام آماده در کنارش سالاد یا دسر یا تزیین عطر غذا همیشه تو خونست آخرشم اینه جوابم ،،،،،،،،

همه جور غذا و پلو آش خورشت انواع شیرینی کیک  رولت پنکک کوکی ژله و ...همه چی بلدم 

اصلا دیگه دلم نمیخاد برم پشت گاز لعنتی وایسم 

در آخرم غذاهای اون فامیلاش خوشمزست ک بادمجون با پوست سرخ میکنن میریزن کنار مرغ ،مرغی ک خوب نپخته و تو طرفش خون مرغه اونارو قبول داره میزنه تو سر من 

دلم نمیخاد آشپزی کنم دیگه 

دارم گریه میکنم اصلا دستم نمک نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خیلی ساده بپز تا قدر بدونه

انقدر بد غذاست ک اگه ساده باشه نمیخوره فکر کن میگه چرا پیازو ریز خرد میکنی باید همه پیاز ها اندازه هم خرد شن ،چرا رنگ خورشت فلانه چرا عطر غذا کمه اصلا داغونم ب خدا

خلایق هرچه لایق

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
2706