2733
2734
عنوان

آرمی جدید پیدا کردم😎💜

| مشاهده متن کامل بحث + 7261 بازدید | 702 پست
بد 😐پروف ارمی کش مثل پریا بزار

خوبه که😢😭🙄😁😂

پریا که فعلاً رو لیسا کراش زده🙄😞😂

یک هفته هست که بغلت نکردم ، بوست نکردم ، صداتو نشنیدم ، صورت خوشگلتو ندیدم . شیش ماهه که سر پا ندیدمت ، شاداب و سرحال ندیدمت اما میدونم که انتظار یه روزی تموم میشه       https://harfeto.timefriend.net/16460615700562

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه که😢😭🙄😁😂 پریا که فعلاً رو لیسا کراش زده🙄😞😂

من رو جنی کراشم 😐

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2728
ببخشید منظورت از   ارمی   چیه؟    

ارمی طرفدارای خواننده کره ای بی تی اس

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
من رو جنی کراشم 😐

منم اول جیسو😍 بعدش جنی😍

البته بازم آیرینو و سانا رو بیشتر دوس دارم 🙄😍😊

یک هفته هست که بغلت نکردم ، بوست نکردم ، صداتو نشنیدم ، صورت خوشگلتو ندیدم . شیش ماهه که سر پا ندیدمت ، شاداب و سرحال ندیدمت اما میدونم که انتظار یه روزی تموم میشه       https://harfeto.timefriend.net/16460615700562
منم اول جیسو😍 بعدش جنی😍 البته بازم آیرینو و سانا رو بیشتر دوس دارم 🙄😍😊

من تازه با بلک پینگ اشنا شدم 😎😁

من تازه با بلک پینگ اشنا شدم 😎😁

اِ جداً؟

خب عیبی نداره با بقیه گروه ها هم آشنا میشی کم کم🙄😁😉

2738
اِ جداً؟ خب عیبی نداره با بقیه گروه ها هم آشنا میشی کم کم🙄😁😉

اهوم رفتم تلگرام تو ی گپ کم کم با اکسو و بلک پینگ اشنا شدم 😎😂💜💖

اهوم رفتم تلگرام تو ی گپ کم کم با اکسو و بلک پینگ اشنا شدم 😎😂💜💖

توی اکسو هم بایسم کایه🙄😍

آلبوم سولوش هم تازه اومده دارم گوش میدم😁😎

توی اکسو هم بایسم کایه🙄😍 آلبوم سولوش هم تازه اومده دارم گوش میدم😁😎

جوون 😍😂😂

بسم الله .شادی دل حضرت فاطمه ی زهرا صلوات بفرستین. همیشه خیالت راحت باشه که تنها نیستی و خدا هست . همیشه یادتون باشه مهم آخرته که ابدی و جاودانست و باید برای اون تلاش کنیم و تا میتونیم عبادتای رنگارنگ و مختلف و خوب جمع کنیم و انجام بدیم. همیشه یادتون باشه حق الناس رو خدا نمیبخشه مگر اینکه رضایت اونی که حقش خورده شده رو بگیرین . پس مواظب باشین تا انواع حق الناس ها رو که خیلیاش مادی نیست مثل زود قضاوت کردن و دل شکستن و ... رو انجام ندیم . همیشه حواسمون باشه که حواسمون به خدا و امام زمان باشه . سلامتی و فرج آقا امام زمان صلوات

سلااام

مهرناز دلم تنگ شده برات چ خبر 😍😉

سلااام مهرناز دلم تنگ شده برات چ خبر 😍😉

سلام .منم همینطور. سلامتی عزیزم  

بسم الله .شادی دل حضرت فاطمه ی زهرا صلوات بفرستین. همیشه خیالت راحت باشه که تنها نیستی و خدا هست . همیشه یادتون باشه مهم آخرته که ابدی و جاودانست و باید برای اون تلاش کنیم و تا میتونیم عبادتای رنگارنگ و مختلف و خوب جمع کنیم و انجام بدیم. همیشه یادتون باشه حق الناس رو خدا نمیبخشه مگر اینکه رضایت اونی که حقش خورده شده رو بگیرین . پس مواظب باشین تا انواع حق الناس ها رو که خیلیاش مادی نیست مثل زود قضاوت کردن و دل شکستن و ... رو انجام ندیم . همیشه حواسمون باشه که حواسمون به خدا و امام زمان باشه . سلامتی و فرج آقا امام زمان صلوات
2706