2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فردا خونه مادر بزرگت گردو خورشت یا همون فسنجون دارن شما نمیتونین برین

👏👏👏👏👏❤

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
انزلی😜

👋🏻😂نزدیکیم پ

قبلنا اینجا گیلانی زیاد نبود ماشالا خیلی زیاد شدیما✌🏻😎😂

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2731
ایول رشت

😂👋🏻

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
پرچممون بالاس✌🏻🤣🤣 تو کجای رشتی؟

رشت پلاک ۶😐🤣

تو سایت عمومی ادرسم بگم دلبرکم؟😂😂😂

رشت پلاک ۶😐🤣 تو سایت عمومی ادرسم بگم دلبرکم؟😂😂😂

عشقم کسی نمیشناسه که این همه ادم🤣🤣

من ساکن تهرانم ولی انزلی ویلا داریم و خیلی رفت و امد داریم و اصلیت اونجایی هستیم😁

2738
آجال ابدال

بلوچی؟😂

خدایا منو به آرزوهام برسون..💚🎆تویی ک داری امضامو میخونی اول یه لبخند گشاد بزن اینجوری👈😀حالا میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستی ممنونتم..‌🎀💐❣️تیکر تولد پسرمه😍💫🌟😻💓خدایا مواظب بچهام و شوهرم باش 💖🤲
عشقم کسی نمیشناسه که این همه ادم🤣🤣 من ساکن تهرانم ولی انزلی ویلا داریم و خیلی رفت و امد داریم و ا ...

من یکم معروفم اینجا خواهر بگم یکی بشناسه دیگه تامام که😂😂😂حالا چ اصراریه

اها الان تهرانی یا انزلی؟

هم تنگه هم توریس😂😂

😂😂😂😂 ینی عاشق ذهنت شدم با این جمله پیدا کردنت

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
من یکم معروفم اینجا خواهر بگم یکی بشناسه دیگه تامام که😂😂😂حالا چ اصراریه اها الان تهرانی یا انزلی ...

ته محدودیتارو مگه نمیبینی😢

درخواست دادم فکرکنم دوستای خوبی بشیم جیگر😜

ته محدودیتارو مگه نمیبینی😢 درخواست دادم فکرکنم دوستای خوبی بشیم جیگر😜

قبول کردم عشقولی۰💕😎✌🏻

2706