2733
2734
عنوان

از شیر گرفتن اجباری

166 بازدید | 20 پست

سلام 

از همه مامان ها خواهش میکنم نظر بدید و به من کمک کنید.

دخترکم ۱۰ ماهشه، و من با نهایت تاسف مجبورم از شیر بگیرمش، چون باید شیمی درمانی بشم... تلخی و سختی از شیر گرفتنش تو ۱۰ ماهگی برام بی نهایته... مخصوصا این که مجبورم سریع اینکار رو بکنم و نمیتونم زمان بدم به کوچولوی قشنگم😥😥😥، لطفا راهنمایی کنید چجوری رفتار کنم... چیکار کنم که بچه کمترین حالت اذیت بشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا سلامتی بده سایه ات از رو سر بچه ات کم نشه من نمیدونم عزیز دلم

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
2728

یه چند روزی شیر خودتو بدوش با شیشه بهش بده وسطش هم یکی در میون شیر خشک بده، هی فاصله شیر دادن های خودتو کم کن،مخصوصا شبا که خوابه و خیلی متوجه نمیشه ،دکتر یه شیر خوب حتما معرفی میکنه بهت،عزیزم برات دعا میکنم سلامتت رو بدست بیاری و خدا سایتو رو سر بچت و زندگیت حفظ کنه

بچه های  سریع و زاحت خزشیرجداشدن اصلا زمان نمیخاد ان شالله سایت بالاسرش باشه غصه ی زودازشیرگرفتنشونخور

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2738
انشالله که حالت خوب بشه وسایت سر بچت باسه. خب شیر خشکیش کن.شیشه شیر بده. سنس کمه زیاد اذیت نمیشه وزو ...

آمین

حتما اینکارو میکنم ممنون 

ولی خب خیلی از نظر عاطفی وابسته است به سینه....

آمین نه اصلا

اگه آبمیوه طبیعی میخوره همون میوه ای که د. وست داره آب بگیر بریز پستونک ببین نمیخوره 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓

عزیزم هر سنی باشن که بخوای بچه زو از شیر بگیری برای مادر بسیار دردناکه،پس هرچقدرم ناراحت باشی و باصطلاح عذاب وجدان طبیعیه و شامل حال همه مادراس

اصلا نگران نباش بچت دوران حساسشو و نزدیک یکسال شیر خورده و الان بسیار بسیار راحت تر از شیر گرفته میشه.من الان بچم نطدیک دوسالشه و باید کم کم از شیر بگیرمش ولی نمیددنی چقد به شیر وابسته س و وقتی نمیدم چه ضجه های درداوری میزنه.

عادتش بدین به شیشه و اصلا هم خودتونو ناراحت نکنین چون بچتون اذیت نمیشه

حتی کم کم شیر گاو هم میتونین بهش بدین دیگه

خانم برادر خود من سه ماه بیشتر نتونست شیر بده به بچش و الان بابچه من هم سنه.

انشالله باسلامتی کامل این دوران سخت رو طی کنی 

همسرم صدام میزنه:گل بانو👉این امضای قبلیم بود....همسرم صدام میزد گل بانو‌ ولی از مامانم یاد گرفته بود.مامانم همیشه صدام میزدن گل بانو....وقتی مامانم یکدفعه ای تنهام گذاشت و آسمونی شد به شوهرم گفتم دیگه صدام نزن گل بانو....مامانم گل بانوشو با خودش برد زیر خاک😔
2706