2726
عنوان

تا حالا شده؟؟؟

303 بازدید | 15 پست

تا حالا شده به خاطره نداشتن لباس مناسب و با کلاس از بعضی خواسته هاتون منصرف بشید؟ مثلا چون از نظر تیپ و لباس به شخصی نمیخوردید واسه داشتنش دعا نکنید...یا چون لباس مناسب ندارید مهمونی نرید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین به اینافکرنکن دنبال چاره باش بروخیاطی یادبگیربدوزکیف کن.میتونی بری خانه کارگرثبت نام کنی بروسرچ ...

خیاطی یاد گرفتم ولی هرچی دوزم به دلم نمیشینه و الان یک پارچه ی نقره ای رو یک مانتو کیمونوی سرشانه افتاده درست کردم که مثل داغ رو دلمِ اصلا اونچیزی که فکر میکردم نشد  مامانم میگه پارچه هارو حروم نکن

خیاطی یاد گرفتم ولی هرچی دوزم به دلم نمیشینه و الان یک پارچه ی نقره ای رو یک مانتو کیمونوی سرش ...

نه بابا خیاطی ام همچین بازار نداره ک میگن مردم فقط دو سه نفر اسم دررفته هایی ک با پولداریشون معروف شدنو میگن 

وگرنه برا خیلیا نمیصرفع پول پارچه بدن پول خیاط بدن

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
جدی؟؟ چرا شیک نکردی تو که داشتی

برای اینکه تو همون مهمونی خیلی ادم هارک دعوت نکرده بود به هوای اینکه نکنه بد تیپ باشن.منم برای اینکه بهش ثابت کنم باید ادمارو به خاطر خودشون دوس داشته باشه یه شومیز ساده و شلوار لی پوشیدم

نه بابا خیاطی ام همچین بازار نداره ک میگن مردم فقط دو سه نفر اسم دررفته هایی ک با پولداریشون معروف ش ...

برا خودم خیاطی میکنم ...خوبیش اینه حداقل یکهو ۲۰۰یا۳۰۰تومن پول لباس نمیدم و پارچه رو میخرم هر وقت شد میدوزم ...اگرم خرجش همون بشه لاغل شبیه قسط بندی میشه کم کم میدم🙄

خیاطی یاد گرفتم ولی هرچی دوزم به دلم نمیشینه و الان یک پارچه ی نقره ای رو یک مانتو کیمونوی سرش ...

ببین من دوره خیاطی رفتم ببین بایداول به خودت ایمان داشته باشی که میتونی ودیگه اینکه مثلاکیمونووپانچ و...زیادخوشگل تو دل برو درنمیاد ولی پارچه کرپ بخر یدونه ساده جلوقزن داربدوزبه دلت بشینه،اگه مشکل خیاطی داری میتونم کمکت کنم

2706