2726
عنوان

خانمای مذهبی تشریف بیارین

363 بازدید | 34 پست

سلام علیکم 

میخواستم بدونم شما از چه سنی دختر خانومای گلتون با حجاب اشنا کردین چطور اشناش کنم زده نشه دخترم چهار سالشه و خودشم علاقه ی عجیبی به پوشش کامل بدن داره

یا حسین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

براش لباساس رنگ شاد بگیر

بعدشم از الان حسابی نپوشونش

یواش یواش بیشتر کن پوششو

بعدشم کتاب داستانایی بگیر ک ایرانیه و سر شخصیتاش روسریه

البته اینا فقط فرهنگ سازیه

خودتم حجاب و رعایت کنی قشنگ ازت الگو برداری میکنه

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

من خیلی دوست داشتم حجابمو از پنج سالگی خودم رعایت میکردم ولی تا نه سالگی مامانم نمیذاشت چادر سر کنم میگفت زده میشی 

من خودم دختر ندارم ولی خب اگر داشتم میذاشتم با دیدن من خودش علاقه مند بشه و سرش کنه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
اصلا بهش دینو تحمیل نکن.بزار خودش انتخاب کنه فقط بهش خوراک فکری بده.بزار با این چیزا تو ذهنش رشد کنه

نه عزیزم اصلا اجبار نمیکنم خودش گویا عاشق و فدایی اهل بیته 

تلویزیون سخنرانی یا مداحی نشون میده ذوق زده میشه با علاقه دنبال میکنه  بچم محبت اهل بیت به دلشه

یا حسین 
براش لباساس رنگ شاد بگیر بعدشم از الان حسابی نپوشونش یواش یواش بیشتر کن پوششو بعدشم کتاب داستانای ...

واس عروسکش روسری و چادر بدوز

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
خانمای مذهبی نیستن؟, دلم گرفت

وقتی درباره حضرت زینب حضرت زهراس و...براش بگی که شخصیتشون چطور بوده و...و بهش بگو دوس داری بازم برات بگم و... یکم که سنش زسید به ۶ الی ۷ سالگی کم کم بهش بگو این داستان هایی که بهت گفتم از امامامون هست و.... 

نه عزیزم اصلا اجبار نمیکنم خودش گویا عاشق و فدایی اهل بیته  تلویزیون سخنرانی یا مداحی نشون مید ...

ای جونم خدا دزین دخترا نصیب من منتظرم بکنه

براش لباساس رنگ شاد بگیر بعدشم از الان حسابی نپوشونش یواش یواش بیشتر کن پوششو بعدشم کتاب داستانای ...

ابجی من خودم چادریم و فکر کنم یکی از دلایل علاقه ش اینه منو چادری دیده و مهرش به دلش افتاده

یا حسین 
ابجی من خودم چادریم و فکر کنم یکی از دلایل علاقه ش اینه منو چادری دیده و مهرش به دلش افتاده

خب پس خیلی کارت راحت تره

واسه حجابشم جایزه براش بگیر

یا ب دیگران بگو ک با پوششای جدید میبیننش واکتش مثبت نشون بدن  ک ذوق کنه

وقتی درباره حضرت زینب حضرت زهراس و...براش بگی که شخصیتشون چطور بوده و...و بهش بگو دوس داری بازم برات ...

پس بذارم بزرگتر شه خیلی دغدغه ی پوششو داشتم با حرف شما اروم شدم

یا حسین 
2706