2737
2739

از اول باردارى عفونت زرد رنگ دارم آبكى يعنى كلا بايد همش دستمال بزارم نا خيس نشم دكترم ماه قبل مترونيدازول داد خوردم ولى خوب نشدم اصلا خيلى نگرانم

كى عفونت داشته بعد نى نى سالم به دنيا امده

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚

منم همینم دکترم میگه طبیعیه اگه بو و خارش نداره

به اصرارم پماد کلوتریمازول واژینال داد. زدم فقط یه هفته خوب بود باز شروع شد

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉

من ک کلا با عفونت باردار شدم. من کلا اول عفونت بودم بعد دست و پا در اوردم

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ترشح سبز داشتم از اولش تا اخرش.

خداروشکر مشکلی نبود،دکتر فقط گفت خودمو با شامپو بچه روزی یکی دوبار بشورم لباس زیرمم روزی دوسه بار عوض کنم

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
2731

من ۶ ماه ب بعد گرفتم

پماد کلتیرومازول یک درصد نمیدونم درست نوشتم‌

میمالیدم بیرون بدن

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  

منم اونطورم همونه دیگه اصلا برای رفعش هم کاری نمیکنم.

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
منم همینم دکترم میگه طبیعیه اگه بو و خارش نداره به اصرارم پماد کلوتریمازول واژینال داد. زدم فقط یه ...

چه رنگى برا شما 

اولاش بوى بدى داشت برا من قرص خوردم بوش رفته ولى خودش نه

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚
2738

من از روز اول عفونت داشتم تا روزی که رفتم اتاق عمل ولی همش زیر نظر دکتر بودم و دارو میخوردم .

سعی کن زیاد اب و مایعات بخوری کلا شلوار نپوش لباس ازاد بپوش از دکترت بخواه یه ژل ضد قارچ برات بنویس

منممممم يعنى حسرت ب دل يبار شورت تميز دارم

چه رنگى برا شما  اولاش بوى بدى داشت برا من قرص خوردم بوش رفته ولى خودش نه

برا من زرده کمرنگ 

اما این آخرا اگه یکم دیر میرفتم دستشویی بعدش روس دستمال خییییلی ببخشید سبز سفت بود. یعنی ابکی نبود زیاد( با عرض معذرت)

البته بو اصلا

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
من از روز اول عفونت داشتم تا روزی که رفتم اتاق عمل ولی همش زیر نظر دکتر بودم و دارو میخوردم . سعی ک ...

عفونتم قارچى نيست باكتريايى

برا من زرده کمرنگ  اما این آخرا اگه یکم دیر میرفتم دستشویی بعدش روس دستمال خییییلی ببخشید سبز ...

من آبكى ميگم همش خيسم😩

2706