2726

بچه ها من خیلی بدعکسم،

از نزدیک خیلی خوبم بخدااا، ولی نمدونم چرا عکسام بدمیفته😢😢🤦‍♀️

تصمیم دارم تا سال دیگه که دماغم جراحی نکردم با کسی آشنا نشم، بخاطر این قضیه دوست ندارم با کسی باشم😶🤦‍🤦

تا بعد جراحی😢

شما جای من بودین چه میکردین؟

خدایا روز عمل منو زودتر برسون😐😶

من خیلی بی اعتماد بنفسم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا نفرست بذا بیان ببیننت شاید ب مشکل برخوردین بعدش مثلا تصمیم بگیره پخش کنه

جدی؟

آخه مگ چه اشکالی داره،

من خواهرم الان داره با کسی آشنا میشه البته خانواده مون درجریان هستن،

خودم ازش پرسیدم اونم تایید کرد

واسه همین منم استرس گرفتم😢

من دو سال دوست بودم هیچ‌عکسی نفرستادم  چه چیزا میشنوه ادم

پس پسره چطوری باید ببینه 😐😐😐

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992

من ۴ سال ه با عشقمم اصن عکس  براش نمیفرستم خیلی کم پیش میاد هیچ وقتم نمیگه  برام عکس  بفرست شاید فقط توی این ۴ سال دو بار غیر مستقیم گفته که من دلم برات تنگ شده دلم‌میخواد ببینمت منم نفرستادم عمدا😑😂

ولی خودش میگه من تو گالریم ۴۰ تا عکس ازت دارم 😐🤦🏻‍♀️😂همه رو از استوری هام اسکرین گرفته شاید جمعا خودم ۷ یا ۸ تاشو براش فرستادم😐🤪

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
حتما از نزدیک

خب شاید پسره شهر دیگ باشه راه دور

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
خب اگه پخش کنه عکسهاتو چی اونوقت

به نظر من کسی با عکس نمیتونه کاری بکنه

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
ربطی ب جراحی نداره شاید کلا بد عکسی مگه مشکل داره بینیت؟؟؟؟ اگه مشکلت تو عکس فقط بینیه ک برو عمل کن ...

نه بینیم یه کوچولو انحراف داره توعکس خیلی واضحه 

البته انحرافش از نزدیک مشخص نیست 

جمله آخرت یعنی خودم زشتم؟😅😅

بخدا زشت نیستم ولی عکسام بد میشن

2706