2737
2734
چیه؟ مگه موسیقی گوش میده؟

سگه، بله متوجه میشه .برای اثر گذاری مثبت براش موسیقی گذاشتم ..حس آرامشش رو قشنگ متوجه شدم ..براش موسیقی گذاشتم اومد جلو در ورودی ،دراز کشید بهم نگاه میکرد ‌‌‌‌‌...هر از گاهی برای پرندم هم میگذارم ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی گوش میدی؟اسم اهنگو بگو

دایان.... خسته شدم.. غمگینِ  اما بعد ی آهنگ شاد میچسبه

بعد آهنگ شاد خوش سفری ساریاباند.. از تو اینستا ی پیج زومبا هست مهدی سالک... زومبا گروهی داخل تهران.. این آهنگ گذاشته بودن تو یکی از کلیپاش...  همه رو نگا کردم انرژی گرفتم .. حتما نگا کنید.. 

2728
چون خوابش نمیاد باید انقد خسته باشه و خوابالو باشه که بخوابه ظهرا نخوابونش من بیشتر اوقات پسرم نمیخو ...

وای نگو ظهرا همش ۵۰دقیقه میخابه ولی اگه نخابه بیچارم میکنه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ببین تو همین صفحه ای داریم تایپ میکنیم ی گزینه هست شکل میکروفن  اونو بزنی صحبت کنی تایپ میکنه

ممنون الان امتحان میکنم

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2738

رو تخت زیر پتو

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
وای نگو ظهرا همش ۵۰دقیقه میخابه ولی اگه نخابه بیچارم میکنه

پسرمنم همینطور بین ساعت ۶تا۷خیلی اذیت میکنه چون خوابش میاد همش نق میزنه ولی تحمل میکنم تا سر ساعت بخوابه الان ۱۰.۳۰خوابید  

همسرم کاردرمانگر هستن.ارزیابی تخصصی و توانبخشی جسمی و ذهنی بیمار در مرکز.با خدمات ویزیت در منزل.

دراز کشیدم دارم میترکم 

کلی غذا خوردم 😭😭😭😭😭

ژله و مشکافی و گوشت و برنج و آلو 

باسه تا موز 😭😭😭😭😭😭😭

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2706