2737
2734
عنوان

دوس پسرم گفت تا آخر ماه بهم مهلت بده

| مشاهده متن کامل بحث + 76104 بازدید | 896 پست
میدونه دستم به جایی بند نیس

تو این دوره زمونه زن به شوهر پول قرض نمیده چجوری ب دوست پسرت اعتماد کردی پول دادی😑

اونوقت میگن بچه ها زود وارد رابطه نشن بهتون بر میخوره.

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها مدرکی که داری رسید کارت به کارتیه که داری باهمون میتونی ازش شکایت کنی  این اتفاق برا داداش منم افتاده باهمون رسید شکایت کرده 

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
2728
واقعا موندم بر چه اساس این حرفو می‌زنید.. رسید بانک هست بابا  

خانم محترم رسید بانک بله مدرک هست‌ بنده گفتم اگر مدرک نداری دستت جایی بند نیست

کسی هم اونقدر بیکار نیست که ۳۲ صفحه کامنت بخونه ببینه مدرک داره یانه.

جوابش یک کلام بود. اگر مدرک نداری کاری از پیش نمیره. ایشون اگر دارن حسابش فرق داره

اساس حرفمم ب خودم مربوطه.بزارید جای پاتون ک خشک شد  متوجه میشید هر کس نظر خودشو میده

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
دوست پسر میخای چیکار بیا باهم دوست بشیم🤣

دیگه پولی نداره بهت بده بدبخت شده😃😂😂😂🤣هی میخواد ازت بکنه 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2738

اخه دختر ۱۹ساله سی تومن پول داره؟خانوادت نمیگن طلاهات کو؟

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

اسی جان بهتره دیگ بهش پیام ندی وگرنه فکر میکنه دست و پانو گم کردی و ب التماس افتادی. از پیاماش حتما متوجه شدی ک بلاخره قصد دادن داره یا نه. از این ب بعد تماس گرفت صداشو ذخیره کن.پیامایی هم ک توش گفته تا اخر ماه بهت پس میدم نگه دار. ولی خودتو قاطع و محکم بگیر و وانمود کن راهشو بلدی و میری شکایت میکنی پدرشو در میاری

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
چرا خدا فقط با من لجه اخه

عزیزمن اشتباه خودتو نزار پای خدا خدا به شما گفته خودتو بنداز تو چاه ادم خودش عقل داره 

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست🤌من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست💜💜💜⏺ روانشناس‌ها میگن، ﺍﮔﺮ ﺑﺎ ﺷﺨﺼﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺶ ﺩﺍﺭﯼ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﺷﺪﯼ، ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺑﺰﻥ ﺗﺎ ﻋﺸﻘﺖ ﺭو ﺍﺣﺴﺎﺱ کنه.ﺍﮔﺮ ﺑﺎ ﺩﺷﻤﻨﺖ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﺷﺪﯼ، ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺑﺰﻥ ﺗﺎ ﻗﺪﺭﺗﺖ ﺭو ﺍﺣﺴﺎﺱ کنه. ﺍﮔﺮ ﺑﺎ ﺷﺨﺼﯽ ﮐﻪ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﺗﺮﮐﺖ ﮐﺮﺩه ﺑﻮﺩ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﺷﺪﯼ، ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺑﺰﻥ ﺗﺎ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﭘﺸﯿﻤوﻧﯽ کنه.ﺍﮔﺮ ﺑﺎ ﻏﺮﯾﺒﻪﺍﯼ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﺷﺪﯼ، ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺑﺰﻥ ﺗﺎ ﺑﺎ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﭘﺎﺳﺨﺖ ﺭو بده.لبخند، ﺭﻣﺰ ﻣﻮفقیت تو در زندگیه …
نه مدرک ندارم

عزیزم باید بری شکایت کنی

تو اون مهلتی ک گرفته ازت میخواد در بره

مجرد/فمینیست/مستقل از خانواده/تیکر=تاریخ رسیدن به اهداف جدید                                         شخصیت من را با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چیزیه که من هستم و برخورد من بستگی داره ب اینکه تو کی هستی            
2706