2737
2734
عنوان

دوس پسرم گفت تا آخر ماه بهم مهلت بده

| مشاهده متن کامل بحث + 76104 بازدید | 896 پست
همه امون همینطوریم گلم ولی خودمون متوجه نیستیم خود من هم تو زندگیم خیلی اشتباه دارم تو اون لحظه ادم ...

اره نمیگه تقصیر خودم بود چشمامو بستم یا تقصیر پسره تیغ زن که گولم زد هی میگه تقصیر خدا بود خب دختر خوب تو با یه نفر یا یه مشاور حرف میزدی کاملا آگاهت می‌کرد خودت بریدی و دوختی و تصمیم گرفتی پنهانی حالا هی بگو خدا خدا مگه خدا نگفته رابطه نامشروع نداشته باشین مگه گوش کردی که الان میگی چرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای..کاش قبلش رسیدی، امضایی چیزی ازش گرفته بودی.. یا با کسی مشورت میکردی. بخدا مم دلم نمیاد یه تومن بدم به شوهرم چه برسه ب...

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2731
گفت بهم قرض بده بعد خواستگاری بهت پس میدم

اگرشصت سالتم بودووهرنکرده بودی بازم اینکارحماقت محض بودمگه چی کم داشتی که سی میلیون پول بی زبون رودادی دستش خانواده ت نگفتن طلاهات کجاس 

چرا خدا فقط با من لجه اخه

واه چرا اشتباهات خودتو میندازی گردن خدا 

اگه اوضاعت خوب باشه که  میگی خودتم تلاش کردم و حاصل دسترنج خودمه اما همین که وضع د میشه خدا باهات لجه 😑😑

2738

از دیروز عصر تا الان حتی یه پیامم بعد خودم نوشتم چرا از دیروز غیب شدی این بود دوس داشتنت اینارو فرستاد

سلام. بله بفرمای

دیگه چکار من داری باشم یا نباشم مگه من برا کسی مهمم. بودو نبودم چ فرقی میکنه به حالت. مگه مهمه برات

مگه چیزی گذاشتی ک حسی بمونه. الان آمدی این حرفارو بگی.؟

دیگه کم آوردم از همه چی.

کارتو بگو؟ تو خودت تموم کردی من دنبال بهانه بودم

من قلبمو از دست دادم🖤

اگه پولو گرفتی خبرمان کن چقدرحرصمان دادی. برو پیش یه وکیل مشورت بگیر یه 50 تومن میگیرن بهت مشورت بدن. چطوری طلاهاتوفروختی که خانوادت نفهمیدن اخه

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

بی عقلی از خودته، دیگه پشت گوشتو ببینی پولتو ببینی

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
اگه پولو گرفتی خبرمان کن چقدرحرصمان دادی. برو پیش یه وکیل مشورت بگیر یه 50 تومن میگیرن بهت مشورت بدن ...

هیچ راهی ندارم الانم انگار نه انگار حتی واتساپشم پاک کرده

من قلبمو از دست دادم🖤
میدونم 

خوبه

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

35 صحفه رفت جلووو فقط دارید اسی سرزنش می کنید

خوب خودش می دونه چه کار اشتباهی کرده 

حداقل راحل بهش نمیدید دیگه نیان اینجا هی بد و بیراه به این بنده خدا بگید

انسانم ارزوست 

اسی یا برو دم در خونه پسر تهدیدش کن که برادرم میریزم سرت و... شاید به ترس پس بده 

یا دیگه برو پیش یه وکیل مشاوره ازش بگیر ( نی نی سایت بیا هیچی گیرت نمیاد )

اگه پای ابرویت وسط هست ( نمی دونم عکس چیزی دادی یا نه) ولی دیگه بیخیال پولت شو فکر کن گذاشتی بورس ضرر کردی فکر کن دزد کیفت زده 

2706