2733
2734
عنوان

دوس پسرم گفت تا آخر ماه بهم مهلت بده

| مشاهده متن کامل بحث + 76104 بازدید | 896 پست

اینکه چراپول دادی،چرااعتمادکردی،ازکجاآوردی،همه ازپسرامیکَنَن ولی...!همش حاشیه س،خداتوشکرکن بااین اعتماده چشم بسته که کردی ضرروزیان سنگین تری بهت نزده،هرچندمبلغ کمی نیست ولی درعوضه به دست آوردنه یه تجربه خوب و ماندگار رقمِ معقولی به نظرمیرسه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم چرا هي تايپيك ميزني و آه و ناله ميكني؟

بهتر كه به خانواده اش گفته مگه هنوز قصد ازدواج باهاش داري؟اصلا داداششو ديدي تا حالا ؟

يه بار گفتمت سي تومن رو به فنا دادي يه تومن خرج كن ته اين مرد رو دربيار

اصلا ببين خونه اش كجاست ،ننه باباش كي هستن داداششو بشناس اقلا 

اره  ولی خدایی هم نیس ک حقمو بگیرع حرصم میاد هنوزم میگه دوست داشتم

دوست عزیزم هر کار دلت خواسته کردی بعد الان میگی خدا نیست حقمو بگیره؟ خدا بهتون نگفته با نامحرم دوست نشید؟ نگفته زنا نکنید؟ شما که الان تازه خدا رو شناختید نمیدونستید که باید قبل از اینکه 30 میلیون پول رو به کسی قرض بدید از پدرت اجازه بگیری؟ خدا کم حرف از مشورت زده؟ شما قبل اینکه همچین اشتباهی بکنی باید با یه ادم درست حسابی مشورت می کردی. روزات سخت می گذرن از خدا گله نکن عزیزم بلکه توبه کن و قبول کن خدا خیلی جاها میخواسته دستتو بگیره و خودت نخواستی. امیدوارم به حقت برسی اما اگر نرسیدی هم حسرت نخور همه آدما تو روابطشون سادگی هایی کردن 

2731
اینکه چراپول دادی،چرااعتمادکردی،ازکجاآوردی،همه ازپسرامیکَنَن ولی...!همش حاشیه س،خداتوشکرکن بااین اعت ...

كاش تجربه ميشد براش هنوز منتظره ماه ديگه بياد خواستگاريش 

دوست عزیزم هر کار دلت خواسته کردی بعد الان میگی خدا نیست حقمو بگیره؟ خدا بهتون نگفته با نامحرم دوست ...

همه حرفاتون درسته ولي مطلقه بوده شايد صيغه خونده اون لغت رو بكار نبريد 

برو بانک گردش حساب بگیر شکایت کن دیگه ساده نباش لطفااا من بودم میرفتم در خونشون جیغ وداد و آبروشونو ...

اصلا نميدونه خونه پسره از كجاست 

با ماشين از يه شهر ديگه ميومده سكس ميكرده ،پول ميگرفته و ميرفته

بنظرم برو شکایت کن از چیزی نترس

تو کلانتری مشاور خانوم داره باهاش صحبت کن پنهون میمونه

فردا مامانت نمیگه طلاهات کوشن از کجا میخای بیاری؟؟

ولی اون پسره کار داره داداشه شاسگولش بره کار کنه چجور میتونن پول ی دخترو بخورن

2738
امروز هرچی فوش بود بهش دادم چون بهم گفت به مادرم و داداشم گفتم دختره بهم ۳۰ تومن پول قرض داده آبروم ...

اخه چرا باید به دوسپسر قرض بدی

چی فکر کردی پیش خودت

باید شکایت کنی ازش 

باج دادی که بباد بگیردت الان؟

خانواده تون شما رو رها کردن که همچین اجازه ای دادی به خودت؟الان به شوهرتم نباید بدون مدرک پول بدی

۳۰میلیون  

باید بری شکایتکنی شاید بترسه برگردونه البته شاید

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

تو دیگه تو سادگی دست منو از پشت بستی

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
دوست عزیزم هر کار دلت خواسته کردی بعد الان میگی خدا نیست حقمو بگیره؟ خدا بهتون نگفته با نامحرم دوست ...

آخ آخ آخ حرف دلمه اون موقع ک خوش خوشانش بود خدارو ندید الان میگه خدا نیست ..

و چقدر خدا بین ماها مظلومه😔

2706