2733
2734
عنوان

دوس پسرم گفت تا آخر ماه بهم مهلت بده

| مشاهده متن کامل بحث + 76104 بازدید | 896 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳۰ میلیون تومن؟⁦☹️⁩🙁😟🥺😬😰😨😧😦😮😯😲😳😵

برگ هایم پر پر شد 🔫😐

ببین با سیاست برو جلو کاری نکن که لج کنه و پولو نده،بعد از اینکه پولو گرفتی کات کن از همه جا بلاکش کن.......

رویای مرگ شاید بهانه ایست،برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی...........                                                              زیرِ چشمِ یه👈 اسفندی👉 یه سطلِ آشغال هست،،،،،از چِشش که بیفتی خودت باید ساعت ۹ بری دمِ در...........                                                                                             «یه روانشناسِ بدون مدرک...............»                                                                                                                                                   🌨️⁩اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
نه مدرک ندارم

ازش همین الان چک بگیر و بگو چک ندی همین الان میرم شکایت

و موقع تهدید و صحبت ازش فیلم بگیر جوری که نفهمه تا بشه مدرک

خونوادش هم شاهد میتونن باشن

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
2731
رفتم بانک ۱۵ تومن انتقال دادم بقیشو کارت به کارت

همین مدرکه دیگه

پرینت حساب میگیری و میری شکایت

هیچکس هم نمیفهمه

الکی نترس

قرار نیست قاضی بلندگو دستش بگیره تو شهر جار بزنه که

من دیدم بدون مدرک طرف پولشو گرفته

فقط دوندگی داره

پیام هم اگه ازش داری اسکرین بگیر که در مورد انتقال پول حرف زدی...

بچه ١٩ساله اينقدر سر خودي كه ٣٠ميليون پول و دادي دست يكي كه گفته ميامرميگيرمت و بعد خواستگ ...

من یه سال ازش بزرگترم تاحالا یه شورت نرفتم تنهایی بخرم😐

یه پسر بهم پیام میده جیغ میزنم :/

بعد این برداشته طلاهاشو فروخته داده دوست پسری که فقط شش ماهه میشناسش!!!! هوووف

بنظرم مقصره همش مامان باباشن...

2738
اره

یااااا خدااااا دختره هشتادی مطلقه هم هست؟

کی وقت کردی ازدواج کنی طلاق بگیری باز دوست پسر پیدا کنی کات کنییی؟ خدااااا

حالا دیگه چرا از مامانت میترسی خانوادت خیلی نباید کارت داشته باشن دیگه

نه دوسش دارم ولی اون باهام بازی کرد الانم میگه دوستت دارم ولی فقط نقشه بود

چقدر ساده ای مگه دوست داشتن به گفتنه ، الان کسی قسم بخوره دست روقرآنم بذاره نباید دوست داشتنشو فورا باور کرد مهم عمل هست نه حرف ، البته ممکنه کسی تظاهر کنه بایدبشناسی کامل بعد بفهمی دوست داره یا نداره 

برو پیش مادرش بگو شکایت کن ازش نترس فیشت هم نشونش بده اس ام اس هاشم نگه دار تو اس ام اس ازش حرف بکش که ثابت کنی باهاش قرار بزار گوشیتو رو دوربین بزار فیلم بگیره باهمون بگو پدرتو در میارم 

2706