2733
2734

یکی از اقوام ما برای ی نفر ۲۰تا جاروبرقی خرید بعد در ازای مبلغ چک گرفت و چک رو داد ب بازار،بعد مشتری از خرید پشیمون شد و گفت جاروهارو نمیخوام بیا ببر،اقوام من رفت جارو هارو پس گرفت و ی رسید رو امضا کرد ک تا تاریخ...چک هارو ب مشتری برگردونه!! اقوام من کد ملیش رو غلط گفت و بعد رسید رو امضا کرد و قرار شد چک ها پاس نشه و برگشت بخوره و برسه ب دست اقوام من تا بده ب مشتریش!!حالا مشتریش لج کرده و میگه ک من چک هارو پاس کردم و میخوام برم با اون رسید شکایت کنم و پولمو ازت بگیرم و داخل اون رسید هم نوشتن ک اگه اون چک ها ب مشتری نرسه اقوام من باید نقدی پول رو بده

حالا تکلیف اقوام من چی میشه؟؟مشتری میتونه شکایت کنه و ازش پول بگیره و یا توقیف اموالش کنه؟؟؟

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وکیل آینده 😐

😶😶😶😶

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2728

باید پوله مشتری داده بشه توسط فروشنده که اقوام شما هست.

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        
باید پوله مشتری داده بشه توسط فروشنده که اقوام شما هست.

طبق اون رسید مشتری میتونه شکایت کنه؟؟؟

بعد این کد ملی رو ک غلط گفته جرمه؟؟

طبق اون رسید مشتری میتونه شکایت کنه؟؟؟ بعد این کد ملی رو ک غلط گفته جرمه؟؟

اگر پول پس داده نشه بله چون نوشته هست 

درباره جرم بودن یا نبودن اشتباه گفتن کد ملی تردید دارم هنوز دانشجو هستم ولی  تا جاییکه اطلاع دارم جرم هست.

حقوق میخونم تا جاییکه اطلاعات داشته باشم جواب میدم . وقتی نظر میدم نگاه نمیکنم کاربر خانم هست یا آقا پس سوئ تفاهم نشه لطفا                                                                                        
اگر پول پس داده نشه بله چون نوشته هست  درباره جرم بودن یا نبودن اشتباه گفتن کد ملی تردید دارم ...

ممنون🥰

2738
منم به سوال کنم.

بفرمایید

بفرمایید

مثلا من که چند سال پیش مهریمو بخشیدم شوهرم چک سفید بهم داد امضا کرد بعدش الان که داریم جدا میشیم میگه رفتم اعلام سرقت کردم چک رو حدود یک ماه پیش اما خودش نزدیک سه ماه دادخواست طلاق داده بنظرتون من محکوم میشم 

ممنونم؛؛؛اگه کسی چک سفید امضایی ب کسی بده و بعد اعلام سرقت بزنه چک رو امکانش هست که دارنده چک بهش چی ...

تا جائیکه در اطلاع هستم  اگر به دروغ اعلام سرقت بشه  دارنده چک یا گیرنده چک با استفاده از شکایت کیفری میتونه به پولش برسه.

مثلا من که چند سال پیش مهریمو بخشیدم شوهرم چک سفید بهم داد امضا کرد بعدش الان که داریم جدا میشیم میگ ...

با یک وکیل صحبت کنید ولی تا جائیکه اطلاع دارم اگر بتونه ثابت کنه  که سرقت شده هیچ شما محکوم هستید ولی اگر نتونه ثابت کنه حق با شماست و میتونید چک رو وصول کنید.

با یک وکیل صحبت کنید ولی تا جائیکه اطلاع دارم اگر بتونه ثابت کنه  که سرقت شده هیچ شما محکوم هست ...

خوب سوالم اینه چطور می‌تونه ثابت کنه سرقتی هست چک با اینکه خودش امضا کرده و سه ماه که خودش دادخواست طلاق داده و الان حدود یه ماهه که اعلام سرقت کرده 

2706