2703
2553

تولدش بود من تو پیام گفتمش تولدت مبارک ۱۲۰ساله بشی ایشالا بعد اون گف::ممنون عشقم❤️❤️❤️😘😘😘😘😘❤️❤️🌹🌹🌹زیباترینم...دقیقا همینو گف😑😐زیباترینم چه سمی بود دگ یجوری شدم بخدا ..از نزدیک کلا مهربونه باهام خیلی ..اسنم بگم پسر داییمه غریبه نیس مثلا هی میگم شاید به چش خاهری باشه نمیدونم بخدا حالم یجوری شد با حرفش نظر شما چیه

عشقم یه تیکه کلامه منم به همه دوستام میگم

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عشقمممم اخه😑😑😑😑😑😑

دمپایی ابری خیس هر۸ساعت ۴ضربه ب در دهنش

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2714

عزیز دلم الهی بگردمت آنقدر با عجله و استرس نوشتید که همش غلط و غولوط شده. انشاءالله منظور خاصی نداشتن. 

پانزده سال سخت کار کردم درس خوندم مقاله نوشتم وترجمه کردم  دنیا رو سفر کردم اما و اما لذت هیچ لحظه ای به اندازه لحظه زایمان نیست (سه بار) تجربه کردم. بی نظیره. خدای من به همه آدمها لذت پدر و مادر شدن و بچشون ❤💖💗
2706