2726
عنوان

سلام چجوری باید برا بارداری اقدام کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1012 بازدید | 99 پست

رو به قبله نباشین .در حین ...نگاه به خاص نداشته باشین .با وضو باشین و...تو کتابا و سایتا هست 

حالا پزشکی روز ۳ پری حتما دکتر برو و سونو داخلی بشو که هم الکی زمان نبره و هم چک بشی بعدشم دکتر میگه روز ۷ تموم شدی دوباره بیا سونو اگه مشکلی نداشته باشی میگه چه روزای نزدیکی داشته باشی و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من احساس میکنم شما نوجوونید و در اوج کنجکاویتون برای این جور مسائل

اگر درست حدس زدم لااقل سنتون رو بگید که درخور سنتون اطلاعات بدیم

عزیزم ممکنه، اطلاعات بیش از حد بهتون اسیب برسونه

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
حتنا باید دکتر برم؟؟؟  نمیشه بدون رفتن دکتر اقدام کنم؟

آره برو حتما چون اگر خدایی نکرده عفونت و اینا داشته باشی و باردار بشی برای جنین خطرناکه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
متاهلم عزیزم  چیزی از اقدام نمی دونم

اخه مگه میشه؟!🙄

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2706