2733
2734
عنوان

شما جای من بودین چیکار میکردین؟

552 بازدید | 46 پست

فک کنین باباتون از شما بدش میاد (معتاده بی مسیولیته زورگو و بداخلاقه)به شدت و دوست داره زودتر شوهر کنید از خونه برید و شما ۱۹سالتونه و دو سه روز پیش سر چیزی بهانه کرد و گوشی شمارو پرت کرد و کلی بهتون فحش داد و نفرینتون کرد الان دو روزه از اتاقم بیرون نرفتم ناهار شامم مامانم یواشکی میاره اتاقم که اونم زیاد نمیخورم خسته شدم دلم نمیخواد ریختشو ببینم چیکار کنم

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب گلم معتاده دست خودش نیست سعی کن سربه سرش نزاری

بخدا هیچی نگفتم اومد گفت تو به من سلام ندادیو بهونش کرد و دعوا راه انداحت من اصلا هیچی نگفتم

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
2728

سعی کن مستقل شی اگه امکان کار کردن بیرون از خونه رو نداری سراغ کارای انلاین برو، وقتی دستت بره تو جیب خودت دیگه نمیتونه باهات بد رفتار کنه

جایگزین تو در این سینه خداوند هم نشد:)💕💕💕مهرماه جذاب شیک پوش    

الهی .نمیدونم چیکار  کنی .برات دعا میکنم.اللهم صل علی محمد وال محمد

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

تنها راهت اینه بایک ادم خوب ازدواج کنی وبری ادم خوب ها باز ازچاله نیفتی توچاه چون اون پدرکه من میبینم دانشگاهم نمیزاره بری یاهم اگه پدربزرگ‌ومادربزرگ‌تنهایی داری برو پیش اونا

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
سعی کن مستقل شی اگه امکان کار کردن بیرون از خونه رو نداری سراغ کارای انلاین برو، وقتی دستت بره تو جی ...

دستم تو جیب خودمه

2738
الهی .نمیدونم چیکار  کنی .برات دعا میکنم.اللهم صل علی محمد وال محمد

❤❤

تنها راهت اینه بایک ادم خوب ازدواج کنی وبری ادم خوب ها باز ازچاله نیفتی توچاه چون اون پدرکه من میبین ...

دانشجوام ولی جایی رو ندارم داشتمم نمیداشت برم

همانطور که می دانید اعتیاد معضل و آسیب بزرگی است و متأسفانه کسی که به دام آن می افتد دچار بدرفتاری شده و تغییرات قابل ملاحظه ای در کنش و برخوردهای فرد به وجود می آورد. از این رو دعواهای شما با ایشان هیچ سود و منفعتی ندارد و به توسعه مشکل دامن می زند. زیرا فرد معتاد به دلیل وابستگی مفرط به مواد مخدر سعی می کند هر مانعی را که در راه دسترسی به مواد داشته باشد از پیش رو بردارد. مخصوصا اگر اینکه کسی بخواهد با دعوا و جار و جنجال او را از این کار منصرف کند.

شخص معتاد به دلیل اعتیاد به مواد کنترل رفتاری خود را از دست می دهد و آستانه تحمل او در برابر قضایا کاهش پیدا کرده و هرگونه برخورد تندی را با پرخاشگری پاسخ خواهد داد. پس پیشنهاد می شود که از برخورد فیزیکی و کلامی با ایشان خودداری کنید)پرخاشگری شما احساس حقارت و ناتوانی او را در ترک بیشتر می کند). زیرا دعوا و مشاجره های دراز مدت او را از کانون خانواده بیشتر دور کرده و بیشتر به سمت اعتیاد سو می دهد

از طرفی دیگر ایشان پدر شماست و بر شما واجب است در هر صورت احترام ایشان را نگه داشته و با رأفت اسلامی با وی برخورد کنید. پروردگار مهربان در قرآن کریم انسان را به رفتار حسنه با والدین سفارش نموده. 

درکش کن عزیزم نمیتونید کاری کنید ترک کنه 

اصلا نمیتونم درکش کنم دلم میخواد نباشه تا نفس بکشم

همانطور که می دانید اعتیاد معضل و آسیب بزرگی است و متأسفانه کسی که به دام آن می افتد دچار بدرفتاری ش ...

😐

تۅ ݦݦلکتی زندڱێ ݦێڪنیم کہ ݦࢪدݦٵنݜ بعد از دࢪێٵڢٺ ݐۅݪ ٵز ڂۅدݐردٵز ݦیشمارنش👺
همانطور که می دانید اعتیاد معضل و آسیب بزرگی است و متأسفانه کسی که به دام آن می افتد دچار بدرفتاری ش ...

موادش همیشه هست تاحالا هم جریت نکردیم بگیم ترک کن من اصلا باهاش کاری ندارم اومد خودش دعوا راه انداخت چرا به من سلام ندادی

2706