عنوان

ماسک برای جای جوش

174 بازدید | 17 پست

سلام خانوما میخواستم بگم اگه کسی ماسک برای جای جوش میدونه بگه 

تو صورتم جای جوش به رنگ قهوه ای یا سیاه خیلی هست 

یه ماسکی میخوام ک واقعا اثر کنه 

صورتمم چربه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جای جوش نمیره  رفیق من کلی کرم گرون زد و چند بار لیزر کرد ولی فایده نداشت☹☹

جدا ؟!!!

مال من فرورفته شده چندتاشلیزر فراکشیال هم اثر نداه 

شاید برا دوستت عمیق بوده

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
نه اونقدر هم عمیق نبود

ای بابا نا امیدم کردی 

چند جلسه رفت پلیز بگو 

اخه من دیدم خیلیا جواب گرفتن مث اول نشده ها ولی بهتر شده حداقل ۵۰ درصد 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
ای بابا نا امیدم کردی  چند جلسه رفت پلیز بگو  اخه من دیدم خیلیا جواب گرفتن مث اول نشده ه ...

نمیدونم چند جلسه رفته

من خالمم کلی دکتر رفت و خرج کرد ولی پوستش خوب نشد تازه پوستش خیلی هم نازک و حساس شد بعد از اون کارا🤦‍♀️

اگه جای جوشات حالت گود داشتع باشه نمیشه کاریشون کرد ولی اگه لکه باشن شاید بشه

نمیدونم چند جلسه رفته من خالمم کلی دکتر رفت و خرج کرد ولی پوستش خوب نشد تازه پوستش خیلی هم نازک و ح ...

تهران رفت ؟

اخه مامانم میگه یه دختره پر جای جوش بود فرورفتگی و چند نفر دگم گفتن ایمجا که بعد لیزر خوب شدن 

دگ توکل بر خدا 

تهران رفت ؟ اخه مامانم میگه یه دختره پر جای جوش بود فرورفتگی و چند نفر دگم گفتن ایمجا که بعد لیزر خ ...

رفیقم تهران

خالم کرمان

رفیقم گفتش که دیگه نمیره دکتر، تا شاید درآینده تکنولوژی پیشرفت کنه

رفیقم تهران خالم کرمان رفیقم گفتش که دیگه نمیره دکتر، تا شاید درآینده تکنولوژی پیشرفت کنه

امیدوارم برام به خیر بگذره 😓

2706