2726
عنوان

یه اتفاق عجیب افتاده

1488 بازدید | 55 پست

من همسرم یهو داخل چند روز کارش ب ccu کشید و از ۲۷ ماه قبل بستری بود تا دیروز .و دکترا تقریبا میگن همین ک زندس خدارو شاکر باش .تاپیک قبلیم هست .

دیشب خواب دیدم تو اتاق نشستم همسرم کنارمه و دخترم تو اتاقه من دارم تند تند قران میخونم .ی نفر ی خانم بهم گفت ۵ ایه اول سوره دوم قران و بخون .بعد گفت سوره بعده بقره .

بعدش مادر شوهرم اومد دخترمو برد مسجد منم پشت سرش رفتم اونجا از بین آقایون رد شدیم رفتیم شبستان مسجد و دیدم ی مهمونی مث سفره نذری و کلللللی خوردنی و نذری هست ما هم دعوت بودیم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

صب بیدار شدم ب مادر شوهرم گفتم اونم گف منم خواب دیدم رفتم روضه و انگار ختمشه کلللللی خوراکی بم دادن 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

حس خوبي گرفتم

انشاالله كه خيره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بنظرم خدا داره بهتون میفهمونه که زنده موندنش یه نعمته (غذاها )

ی سفره خیییییییلی بزرگ پهن بود شکل سفره حضرت ابولفضل بود 

@شالگردن    

@اعتصامی    

@دختررویاها    

@پریساباربی    

@gojira    

@چمنگل    

@شالگردن     @اعتصامی     @دختررویاها     @پریساباربی   ...

انشالله اگه توان مالیش و داری به نیازمندا کمک کن طعام بده انشالله به سلامتی همسرت🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
انشالله اگه توان مالیش و داری به نیازمندا کمک کن طعام بده انشالله به سلامتی همسرت🌷

نذر حضرت ابوالفضل کردم اما نه سفره

الان حالش چطوره 

حال عمومیش خوبه اما قلبش کار نمیکنه 

سلام خواهر جان.. ان شاءالله به حق قرآن کریم شفای عاجل 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2706