2737
2734
عنوان

شوهرمو دوست ندارم چکار کنم خودش ولم کنه بره

| مشاهده متن کامل بحث + 17226 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس بلرزون آبجی

نه یه چیزی بلدی ها

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.
2731

استارترجان مطمعنی خوشی نزده زیر دلت؟؟؟

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕

اگه مشکل ظاهرشه خب الان که اووو اینهمه راه برادخوشکل شدن ‌. بعداون خوشکل میشه تو عاشقش میشی ولی دیگه مردی که هم خوشکله هم پولدار قطعا سخته که برای یه نفر بمون 🥶

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
2738

یه مشاوره برو

چشم آهویی🌹❄❄خوب می‌دانم تحمل کردن من ساده نیست این که پایم مانده‌ای، عاشق نوازی می‌کنی .🌹🌹من تا پایان عمرم به این می‌اندیشم؛"زنی که عشق را می‌پذیرد، تا چه اندازه بی دفاع می‌گردد!!!
یعنی خدای احد و واحد نشده ی تاپیک باز کنم تو اول نباشی😂😂😂😂عاشقت شدم

مشخص بود عاشقم میشی 

برو خداتو شکر کن بخدا بعد ی هفتع دیشب ساعت 11خابیدم خوشحالم اینقد💃

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

با اجازه اسی برای کسایی ک نمیخان جدا بشن اگه نتیجه گرفتید بهم بگید ببینم چیه.

دعایی قرآنی برای جلوگیری از طلاق زن و شوهر (تبدیل طلاق به آشتی) :
مرحوم شیخ بهایی (ره) دستور العمل زیر را برای جلوگیری از جدا شدن زن و شوهر مجرب دانسته و توصیه کرده است :
هفت بار ، آیه چهاردهم از سوره مبارکه آل عمران را بخواند و بر نمک بدمد و آن نمک را در غذایی که زن و شوهر از آن میخورند بریزد. ان شاء الله آشتی خواهند نمود. بسیار مجرب است.

2706