2726

بچها قضاوتم نکنید چون انقد خسته از زندگی هستم که واقعا مرگ ارزومه من شوهرمو از اول دوست نداشتم. مادرم نمیگم مجبورم کرد ولی راضیم کرد ک ازدواج کنم باهاش چون پولداره 

حالا بعده پنج سال حالم هر روز بدتره ببخشید معذرت میخام دوماهه حتی یکبار ار ضا نشدم فقط اظهار کردم لذت نمیبرم شوهرم مرد بدی نیست یعنی اخلاقای بد مثل شکاکی‌ عصبی بودن بی حد وابسته بودن به پدر مادر داره ولی مشکل اصلیم اینه دوسش ندارم تو این مدت خیلی ابراز علاقه داشتم از بقیه ولی سریع خودمو کنترل کردم ولی تو ذهنم میمونه شوهرم از لحاظ ظاهری از اول مورد پسند نبود خریت کردم قبول کردم نمیتونم دلشو بشکنم و بگم دوست ندارم دوست دارم‌ خودش بهم‌ بگه‌اصلا بگه ازم‌ متنفره بره خیانت کنه بهم خسته شدم حتی گفتم‌دعا بگیرم‌ سرد شه ازم‌ ولی ترسیدم چکار کنم دوست دارم یا عاشقش بشم یا تموم‌شه 

استباع از اون نبود جانم میتونی خیلی راحت بیان کنی ک ضربه نخورع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2706