2737
2739
عنوان

یه مرد هرزه تو خونمه 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1992 بازدید | 74 پست

عزیزم ادمی که پاشو کج میذاره خیانت میکنه مشکل از ذاتشه 

قرارنیس چون خودت خوبی طرفتم پسر پیغمبر باشه پس خودتو سرزنش نکن(حالا زیباترینو بهترین و باوفاترین همسر دنیاهم داشته باشه فرقی به حالش نمیکنه)

حالا درمورد شوهرتم زود قضاوت نکن قشنگ باهاش صحبت کن بدون کریه ودعوا 

قصاص قبل جنایت نکن حال خودتم خراب نکن 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب عزیزمن شاید در ارتباط با کارشه مگ چیزی ازش دیدی؟؟

اره . بهش گفته بود نمیای نزدیکا .از بازار دانلود کردم با همین خط وارد شدم دیدم . مشخصات خودشم ثبت کرده . کلی دختر فالو کرده . تو پست هاشون قلب و بوس فرستاده . الان اون شیفت شبه خونه نیست اگه بود تحمل نمیکردمش 

2728
من نمیدونم این حجم اعتماد بنفسو مردا از کجا میارن شوهر منم همه تو چشمش میگن خانومت بهتر از خودته قد ...

احتمال زیاد بخاطر همین اینکار رو میکنه یه جور کمبود داره خودت ازش تعریف کن کمبوداشو جبران کن اگر دوستشداری و میخواهی عمری باهاش زندگی کنی

من یه موبایل با سیم کارت تو کیفش پیدا کردم گفت اول مال دوستمه بعد مای ایرانسل سیم کارت دیدم سیمکارت مال خودشه تو اینستا هم برای چندتا ج نده پول ریخته بود که بهش عکس و فیلم نشون بدن .انگاری پولشو خورده بودن جوابشو دیگه نداده بودن 

قهر کردم رفتم خونه بابام .از شانس وقتی رسیدم دیدم داداشم داره بابامو میبره بیمارستان بعدشم که بابام فوت کرده خورد به مراسمو عزاداری واین چیزا شوهرمم اومده بود یه ماه خونه مادرم مونده بود .همه فکر میکردن چون بابام مرده من و شوهرم اونجا موندیم .هرچیم میگفتمو برو گورتو گم کن میخوام طلاق بگیرم نمیرفت .انقدر حرف زد که خر شدم برگشتم.

البته اینم بگم من ازدواج دومش بودم زن اولش چون بچه دار نمیشد طلاق گرفته بود اینم از ترسش که منم طلاق بگیرم ابروش تو فامیل میره همش موس موس منو میکرد 

.

2738

هعیییی دست رو دلم نذار که خونه

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
بنظر من اگر دوست اجتماعی باشه اره مشکلی نداره مگر مرد بازن در ارتباط باشه فقط اسمش دوست دختر پسریه م ...

😐😐😐😲😲😲

اخر زمانه بخدا

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 
من یه موبایل با سیم کارت تو کیفش پیدا کردم گفت اول مال دوستمه بعد مای ایرانسل سیم کارت دیدم سیمکارت ...

چقدر سخت خاک تو سرشون  حقش بوده پولشو خوردن 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
😔😔😔بچه داری؟

نه . من دیدم این وضع مالیش خوب نیس گفتم قید بچه رو بزنم. اخه این چرا با من این کارو کرد . به خدا سر صبح پامیشم میرم سرکار . تمام حقوقمو جمع کردم خونه رهن کردم .یه قرون خرج خودم نکردم. همیشه بهترین غذاهارو براش پختم عین گاو میخورد .حرومش بشه هر چی بهش خوبی کردم 

قضاوت نکن بهتر از خودش سوال کنی

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706