2733
2739
عنوان

تاپیک در مورد غذاست ، میگم که مدیون نشم

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 53 پست
منم ۸۰درصد پخت ک میرسم یه قالب یخ میندازم توش تمام روغنش میاد بالا😋

پس حتما انجامش میدم👌

این قرار داد ،تا ابد میان مابرقرار بادچشم‌های تو به جای دست‌های تومن به دست تو آب می‌دهم     تو به چشم من آبرو بده!     من به چشم‌های بی قرار توقول می‌دهم ریشه های ما به آبشاخه‌های ما به آفتاب می‌رسد   ما دوباره سبز می‌شویم      قیصر امین پور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوووووه چ طولانی😂

بعد شام آماده ش کردم گذاشتم رو شعله کم صبح دیگه خوابم میاد حوصله ندارم صبح زود بیدارشم 🤪😂دیگه خودش صبح آماده س 

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
عزیزم قرمه سبزی مگه چند بار تو ماه میخوریم این رو دیگه نمیشه سرخ نکرد.... البته این صحبت دکتر متخصص ...

قرمه سبزی غذای اصیل ایرانی هست و حداقل هفته یبار تو منوی غذایی خانواده ها هست(البتع برای ما ک اینطوره)هرچیزی ک زیاد بپزه و سرخ بشه خاصیتش رو از دست میده و این اقای متخصص هم نمیدونم کیه من این حرفو از کس خاصی نشنیدم از زمانی ک یادم میاد رو‌ پخت غذا ب این روش تاکید داشتن برای همینم هست ک میکن سبزیجات رو خام مصرف کنید 

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
2728
لوبیاهاش نمیترکه

حتما لوبیا رو فردا میریزن

این قرار داد ،تا ابد میان مابرقرار بادچشم‌های تو به جای دست‌های تومن به دست تو آب می‌دهم     تو به چشم من آبرو بده!     من به چشم‌های بی قرار توقول می‌دهم ریشه های ما به آبشاخه‌های ما به آفتاب می‌رسد   ما دوباره سبز می‌شویم      قیصر امین پور
لوبیاهاش نمیترکه

نه هیچ کار نمیشه

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹
2738

باشعله کم زیاااااااد بپزه

و اینکه سبزی رو با روغن فراوون خوووب سرخ کن

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
اگر بگم یخ بنداز توش سرم رو نمیبرید؟ سبزیش هم سرخ کن زیاد

😁

راست میگه سرشو نبرید بعد پختن موقعی که شعله رو کم کردی  جا بیوفته یه یخم بنداز روغن میندازه قرمه سبزیت

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ
2706