2410
2553
عنوان

از پوشک گرفتن بچه ی لجباز😞

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 28 پست
اینکارو نکردم اما شیلنگ رو‌میدم دستش به هوای اب بازی بلکه بیاد  اونم جواب نداد

عزیزم تو گرفتن پوشک باید خیلی صبوری کنی اروم اروم تا یاد بگیره.ببین چه روشی روش جواب میده اگه غذا و شکلات دوست داره بهش بگو بریم یه جیش کنیم بیایم بهت شکلات میدم و تشویقش کن یا بکو من دارم میرم دستشویی میای؟! یا بگو خودم ببرمت یا خودت میری.نگو به حتماااا بیا...به زور هم متوسل نشو چون لجباز تر میشه

بچه تو این سن شما باید همکاری کنی. 

عزیزم یه خرده مطلب روانشناسی در این مورد حتما بخون.

همیشه مطلب زیاد از افراد معتبر واسه بزرگ کردن بچه بخون. 

. از افراد کم سواد استفاده نکن.

. زود به بچه فشار بیاری در آینده بچه وسواس و افسرده‌ای خواهی داشت. چیزی که الان فراوونه. 

. بچه زیر 6 سال باید باهاش همکاری کرد. 

فکر میکنم زود شروع کردی. توقعت خیلی بالاست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فضای دستشویی رو قشنگ کن من حتی چندتا عروسکشو برده بودم تو دستشویی...یا میگفتم ببین هاپو جیش داره بیا ببریمش...باهم میرفتیم میگفتم ببین هاپو جیش کرده توام جیش کن..خداروشکر پسرم خیلییی زود یاد گرفت فقط دو روز اذیت شدم 

بچه تو این سن شما باید همکاری کنی.  عزیزم یه خرده مطلب روانشناسی در این مورد حتما بخون.   ...

مرسی عزیزم .از وقتی بچه بدنیا اومده همش کتاب و مطالب روانشناسی مبخونم که  مشکلی براش پیش نیاد رفتار اشتباهی نکنم.  از پوشک گرفتن رو‌هم گفته بودم تا دو نیم سال اصراری ندارم. چون نمیفهمید امادگی نداشت.. اما الان دیدم  همه رو میفهمه  تمام علایم رو داره  دست بکار شدم اونم  تنبلی میکنه همراهم نمیاد😬

2456
عزیزم تو گرفتن پوشک باید خیلی صبوری کنی اروم اروم تا یاد بگیره.ببین چه روشی روش جواب میده اگه غذا و ...

مرسی بابت راهنمایی. 

نه از اول  اصلا تو‌کارا اجبار و زور نمیکردم.  حتی برا غذا و... نمیخوام دلزده بشه.

اما یه مدت بیخیال میشم بلکه خودش اعتراض کرد😂

ماشاالله اهل مطالعه باشی مشکلی پیش نمیاد.

از کجا میفهمید ک وقتشه بچرو از پوشک بگیرید؟

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

ببخشید اسی

یک روز از موعدم گذشته هیچ علائمی ندارم

همیشه از چند روز قبل دل درد و اینا داشتم

دو‌ماه قبل موعدم ۱۳ بود

سابقه نداره که از موعدم بگذره

پنج روز به موعدم زیر دلم دو‌طرف تیر میکشد و سنگینی میکرد

یعنی میشه باردار باشم دو ساله اقدامم..

2714

1. برو تو همین نی‌نی سایت سرچ داره سرچ کن گرفتن پوشک بچه خانما نظرات مختلف نوشتن از تجربه هاشون گفتن

2. باز تو سایتا سرچ کن نظر افراد مختلف رو بخون

دستت میاد 

واسه هرکارش کلی مطلب بخون و گوش بده 

آپارات رو نصب کن سخنرانی در مورد مطالب روانشناسی زیاده 

از دکتر فردوسی 

از دکتر حبشی 

از دکتر فرهنگ

روانشناسای معروف رو بشناس 

اهل مطالعه وتحقیق که باشی گره مشکلاتت حل میشه 

خانمای اهل مطالعه از خانمایی که اهل مطالعه نیستن خیلی تو زندگی جلوترن

از جاهای مختلف مطلب بخون و گوش کن. کلا بچه های زیر شش سال خیلی نباید بهشون فشار آورد بیشتر باید باهاشون همراه شد.

7 سال دوم بیشتر بچه تربیت پذیره