2726
عنوان

هر چی دلت می خواد بگو و بپرس

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 49 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی ی قصه جدید یاد من بده بگم برا این بچه دهنمو صاف کرده😑

یه ماهی و لاک پشت با هم دوستن  ماهی از خونه دور میشه صدمه می بیننه  ماهی ها  می گنن یه گیاه دارویی هست  از خشکی باید بیارن لاک پشت میره برای دوستش  میاره خوب میشه 

حالا شما  خودتون بیشترش کنید  قصه از خودمه پسرم خیلی دوست داره

خدایا سپاسگزارم.خدایا همه منتظرا زودی مامان کن و مواظب همه مامان ها و بچه ها باش[smiley]l/l_27.gif[/smiley] 23 دی 94
چندتا دوست باحال داری که باهاش رفت و امد کنی؟

اصلا ندارم 

خدایا سپاسگزارم.خدایا همه منتظرا زودی مامان کن و مواظب همه مامان ها و بچه ها باش[smiley]l/l_27.gif[/smiley] 23 دی 94
2728
ما هم نداریم متاسفانه😆

چه طور وقتتونو پر می کنید؟

اگه یه روزی مثل امروز من دلتون گرفته باشه چه کار می کنین؟

تو این چند روزه که فیلم دیدم و اینستا گردی

خوبه اما من ااهل دیدن فیلم نیستم و اینستا یک ماهی بودم زیاد خوشم نیومد اومدم بیرون

من  روزها سه ساعتی کار دانشگاهی انجام میدم بیشتر عکس مدل لباس می بینم از پینترست  همیشه یه لباس برای دوختن خودم دارم.

مدتی هم هست شروع کردم به حفظ کردن شعر حافظ 

در کل روزهام بی کلام می گذره

چرا همیشع خابم میاد/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2706