2703
2553

تا امشب مشکلی نداشتم. امشب حس میکنم یکم سینه ام سنگینه خیلییی کم. بنظرتون چیکار کنم پیشرفت نکنه؟ البته فردا میرم دکتر دوباره . بعد سی تی ریه چنده هزینش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

حتما برو دکتر من دوهفته پیش باز کرونا گرفته بودم تب ولرز مدام میره و میاد خستگیییی شدیددددد عظلات و استخوان و بعد ک پیشرفت کنه سرفه شدید ک توانایی حرف زدن رو ازت میگیره هزینه سی تی اسکن بدون دفترچه هم ریه و هم صورت ۱۴۰تقریبا و با دفترجه دوتا ۵۴حدود میشه

2714
ممنون عزیزم

حتما غرغره آب نمک رو انجام بده 

بعد خوردنیهایی که واسه تقویت ریه هستن بخور تو نت سرچ کن پیدا میکنی

نخود رو بذار بپزه درست که شد با آبش بخور خیلی برای تقویت ریه خوبه (

لبو رو پوست بگیر بعد همونطوری خام آبش رو با آبمیوه گیری بگیر بخور

نخود رو حتما درست کن با آبش بخور

کندرهم پودر کن یک قاشق بریز تو آب بخور فک کنم آبش باید گرم باشه تازه تازه باشه نه اینکه کندر رو از قبل پودر کرده باشی..همون موقع پودر کن بریز تو آب بخور

بلدرچین هم میتونی بگیری سوپ کنی بخوری تو سبزیجاتش کرفس بریز

.Sit with winners, the conversation is different
حتما برو دکتر من دوهفته پیش باز کرونا گرفته بودم تب ولرز مدام میره و میاد خستگیییی شدیددددد عظلات و ...

ممنون عزیزم. الان خوبین؟ برم کپسول اکسیژن بگیرم بیارم خونه خوبه یا حتما باید بستری شم؟

ممنون عزیزم. الان خوبین؟ برم کپسول اکسیژن بگیرم بیارم خونه خوبه یا حتما باید بستری شم؟

اره عزیزم بهتر از قبلم کرونا واس جوونا و افرادی ک زمینه بیماری ندارن مثل انفولانزا و کمی شدیدتر هستش....نیازی ب کپسول اکسیژن نیست گلم برا چیته منکه خیلی داغونتره توبودم از بس سرفه میکردم حرف نزدم ی هفته هرچی میخواستم رو اس ام اس میکردم بخانواده..ثبح ناشتا و شب هنگام خواب عسل طبیعی و ابلیمو و اب مخلوط کن بخور حتما اب و مایعات زیاد بخور دوغ حتما بخور جایی کم رنگ بدون قندو دکتر خودش بت دارو و ویتامین اگه نیاز داری میده ایشالله ک بزودی خوب خوب شی گلم

2706