2733
2739
عنوان

کیا الان با شوهرش قهرن بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1617 بازدید | 130 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم قهرم دلم گرفته ، هی پیامش میدادم زنگش میزدم قهر بود آخرش بهم گفت آویزون خیلی بهم برخورد دیگه پیگ ...

یکمم تقصیرخودت بوده ک هی زنگ زدی 

مردا اگ ازشون دور بشی دنبالت میدوون

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌
نفهمم هست

دراین حد ینی؟ 😂

دلت پره خاهر

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌
2731
قهرمون طول کشید طلاق گرفتم..تموم شد رفت پی کارش😒😒

اخی چرا؟ 

منم قهرم دلم گرفته ، هی پیامش میدادم زنگش میزدم قهر بود آخرش بهم گفت آویزون خیلی بهم برخورد دیگه پیگ ...

قوی باش بمون رو حرفت نه مثل من سریع یادت بره... دلمون سریع تنگ میشه میگیم ای بابا گذشت کش ندم بهتره😐

اخه چرا خوب؟ 

با ازدواج برادرش تقریبا همزمان ماهم عروسی کردیم واسه اونم طلا نگرفتن ولی براشون خونه خریدن ولی ما هیچی..هنوزم که یادم میفته عصبی میشم..فقط بخاطر اینکه هرجا میشینن میگن که واسه ما خیلی بیشتر خرج کردن نمیدونم منظورشون از خرج چیه.

قهرنه ولی دلخورم

چرا؟ 

2738
یکمم تقصیرخودت بوده ک هی زنگ زدی  مردا اگ ازشون دور بشی دنبالت میدوون

من زاتا آدم مهربونی هستم نمیتونم بیخبر بمونم از عزیزام یا اینکه ذلخور باشن ازم، دریغا که آخرشم برگشت بهم گف آویزون

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 
2706