2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

من یه مدت خهوع خیلی شدید داشتم فهمیدم از چرک گلو و گوشمه و سینوسا.این عفونتا میریختن تو حلقم.دهنم کمی بدمزه بود و باعث تهوع ام میشد.اب نمک قرقره میکردم و صبح و شب اب نمک و قرص معده و اینا میخوردم.و معده ام هم خیلی درد میکرد و ورم داشت

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚
فقط تهوع؟

ی هفته ای بود تهوع داشتم بعدش ی دل درد کوچولو،بعدش شد ضعف و بی حالی که تست دادم مثبت شد

خدایا به حق شهید مقرب درگاهت تا روز میلادش حاجتم رو بده😔یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین(ع) بحق مادرت ام البنین بحق حضرت زهرامادرت ب پدرت علی ابن ابی طالی یا ساقی دشت کربلا هر چه سریعتر حالش رو خوب خوب کن

البته نگران نشو عزیزم خیلی وقتا بخاطر معده هست

خدایا به حق شهید مقرب درگاهت تا روز میلادش حاجتم رو بده😔یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین(ع) بحق مادرت ام البنین بحق حضرت زهرامادرت ب پدرت علی ابن ابی طالی یا ساقی دشت کربلا هر چه سریعتر حالش رو خوب خوب کن

تهوع بی دلیل نشونه خوبی نیست دختر من. کم خونی، یبوست یا بیماری های دیگه. خواهش می کنم دکتر برید یا مشورت پزشکی داشته باشید 

پانزده سال سخت کار کردم درس خوندم مقاله نوشتم وترجمه کردم  دنیا رو سفر کردم اما و اما لذت هیچ لحظه ای به اندازه لحظه زایمان نیست (سه بار) تجربه کردم. بی نظیره. خدای من به همه آدمها لذت پدر و مادر شدن و بچشون ❤💖💗
2706