2737
2739
عنوان

بیاین سوالای شخصیت شناسی بشکافم شخصیتتون رو 😂💛💫🍂

| مشاهده متن کامل بحث + 2660 بازدید | 359 پست
سوال هفتم . طوفانی در راه هست، کدامیک را انتخاب می کنید؟ یک اسب یا یک خانه

خانه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
سوال هفتم . طوفانی در راه هست، کدامیک را انتخاب می کنید؟ یک اسب یا یک خانه

خانه 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سوال هشتم در جنگل، در حال قدم زدن با شخصی هستید، شخص همراه شما کیست؟

پدرم

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
سوال هشتم در جنگل، در حال قدم زدن با شخصی هستید، شخص همراه شما کیست؟

عشقم جواد😘😍میخواهیم ازدواج کنیم باهم

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
جواب سوال شیشم .   قهوه ای: متواضع و خاکی. سیاه: غیرقابل پيش بيني و خیره سر و هیجان انگیز ...

منظورش اینه ک چ رنگی دوست دارید یا تو ذهنتون چیه؟کدومش؟🤔

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
2706