2410
2553

دیشب خواب دیدم ناخن پام خیلی نازک شده تعبیرش چیه؟؟؟ 

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یبار دیدم که داریم تو.یه حیاط که بهش میخورد بیشتر ویلا باشه...گل سرخ میکاریم تو حیاطش بعد دیدم یه دعا نویس گفتیم برامون دعا نوشته من باز کردم دیدم نوشته لا الی الله الا انت العظیم

و تازگیا هم دیدم دختر دایم که پارسال خودکشی کرد و فوت کردن...دیدم باهمیم گفت من بعدش زنده شدم از قبر آوردنم بیرون

بعد سوار ماشین شدیم برف باریده با سرعت میروند با خودم گفتم وای دفعه ی قبل هم اینجوری با سرعت میرفته که تصادف کرد بود و مرد بود الانم باز اونجوری میره عبرت نگرفته

و خواب گردو دیدم پریشب که نصف پوستش شکسته بود خیلی تازه و سفید بود

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
من ی جایی خوندم کسایی ک مقامشون بالاست و مثل شهید ها هستن اینجورین ک خواب میبینین میگن من زندم

عزیزم ان شا الله که همین طور باشه گلم، یه بار خواب دیدم بهم گفتند بیا فشار و قند من را بگیر گفتم مامان نمیشه تو مردی گفت نه وقتی شما از کنار قبر رفتین من اومدم خونه، 

برای شادی روح مادرم لطفا یک صلوات میفرستید
2720
خواب دیدم از تو الت تناسلیم یه زبون در اومده

واقعا باید تعبیرش کنی!

استارتر اقاس!

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2714
خواب دیدم مارها دارن به خونمون حمله میکن

دیدن مار در خواب خوب نیست چون حیوانی مرگبار است

اگه در خواب ببینید که مار ها به خانه شما حمله کرده اند و شما آسیبی ندیدید این است که دشمنان در تلاشند که به شما صدمه بزنند و نمی توانند به شما صدمه بزنند و گر این طور نباشد بر عکس می شود و مراقب سلامتی تان باشید

خواب دیدم دختر به دنیا آوردم مامانم داد بغلم شیرش بدم تازه یه روزش بود چشاش باز باز بود بهم لبخند ...

خیلی خوبه

دختر خبر خوشه

شیر هم روزی...

عزیزم ان شا الله که همین طور باشه گلم، یه بار خواب دیدم بهم گفتند بیا فشار و قند من را بگیر گفتم مام ...

ایشالا ک بهترین جاهای بهشت باشن 

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
2706