2733
2734

حدود1.5پیش مادر وخواهر این اقا اومدن خواستگاری و یه جلسه بنده رو دیدن و پسندیدن وقرارشد هفته بعدش با پسرشون بیان خونمون...بعد زنگ زدن گفتن هفته بعد دوباره شد هفته بعدش!!!بعد کلا ازشون خبری نشد تا چندماه...دوباره گفتن ما میخواییم بیاییم ولی به خاطر بدقولیاشون بابام اجازه نداد بگم ک خانواده سرشناسی هستن تو شهرمون...چندبار زنگ زدن تا بالاخره بابام اجازه داد تا بیان...ولی باز گفتن هفته ی بعد ونیومدن!!!من همون موقع ها با یکی دیگ نامزد کردم و هنوز عقد نیستیم ولی خیلیا اطلاعی ندارن ازاین نامزدی...همون خانواده نامحترم دوباره این روزا تماس گرفتن ک اگه اجازه بدین ما بیاییم منزلتون!!!فازشون چیه واقعا؟؟به نظرتون چرا این کارا رو میکنن!!

تا شب عروسیت هم ادامه میدن😂

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما پسره راضی نیس

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738

ممکنه بختت بسته باشه یا همچین چیزی که نمیان

یا اینکه کلا این مدلی ان

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706