2726
عنوان

خاهرانه ب داد برسین سوختگی دختربچه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1729 بازدید | 99 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هروقت دستم بسوزه یکم قندبااب خیلی کم درست میکنم جوری که فقط قند ازهم بازبشه بعدمیزنم روسوختگی خییییلی سریع خوب میشه. ولی براسوختگی شدیدنمیدونم عزیزم بهترین کارمراجعه به دکتره. واینک پانسمان روزودبه زودعوض کنن

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.
دقیقا منم متنفرم از این حرف 

بیچاره مادر

بیچاره بیچاره

نامنصفانه ترین حرف

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2728

الهيي منم شنبه خيلي وحشتناك سوختم نوع ٢ دكتر واسم پماد هيدروكورتيزون چشمي ١٪؜ با تتراساكلين ١٪؜ ميزد 

الان هم فقط هيدروكورتيزون ميزنم 

ولي چون رفته دكتر دارو ها قاطي پاتي استفاده نكنه

عزیزم اینجور سوختگی چیزی نیست که اینجا دربارش راهنمایی بخواین حتما دکتر با متخصص میتونید ببریدش بیما ...

بخدا ی بیمارستان محمد کرمانشاهی مخصوص بچه هاس ،کرونایی بستریه،بیمارستان امام خمینی هم مخصوص سوختگی ک کروناییه داره،دکتر متخصص خودشم شنبه بازه

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣
خیلی از این جمله بدمممم میاد

مهم نیست مهم اینجاست وقتی اسمت شد مادر باید با تمام وجود از هدیه بیگناه و بی پناه ت مراقبت کنی.

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
الهيي منم شنبه خيلي وحشتناك سوختم نوع ٢ دكتر واسم پماد هيدروكورتيزون چشمي ١٪؜ با تتراساكلين ١٪؜ ميزد ...

باشه باشه رو چشم،این سفالکسین،سیلورسولفادیازین،فنی توئین مدیفارم،نوشته با باند چرب😭😭😭نمیدونی چطور میلرزه

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣
خودم بچه ندارم،اما اینو اندازه جونم دوس دارم نمیدونین چقد شیرینه😭😭😭😭😭😭

اسی جان، اگه پوستش رفته الان دیگه تخم مرغ و آرد اینا فایده نداره، اونا برای لحظه اول سوختگی کم عمق خوبه، نه بعدا، نزنین ممکنه عفونت کنه، 

روغن زرد یا همون روغن کرمانشاهی که از کره خالص می گیرن خیلی خوبه برای خوب کردن سوختگی...

یه طب سنتی هم هست که دارو گیاهی اینا درست میکنه میگن عالللیههه، اصلا هم جاش نمیمونه، ولی طرفای شهر سلماس هست، نمیدونم کجایید...

پماد آلفا خوبه  نمک هم خوبه بزنی نه جاش میمونه نمش میکشه  آرد هم خوبه لزنی

جونش در میاد نمک😭😭😭😭😭😭همش زخمه بقران 

2706