2726
نه عزیزم.من مشهدم.ولی تاحالا ابگوشت با لوبیا ندیدم

اگه گوشت رو می کوبید لوبیا سفید یه انسجام خاصی به گوشت کوبیده میده عالی 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عصر 

نه بابا منم اش رشته رو دو کاسه میخورم تازه خیلی سنگین اکثرا با ناهار ولی گاهی برا شامم میذارم 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2728
حلیم فقط با شکر و دارچین فراوان دوستان میشه واسه امضاءم صلوات بفرستید 

چند سالتونه؟

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
خخخ ن بابا ی بار امتحان کنی عااالیه

طعمش رو نمیگم از ظاهر غذا خوشم نیاد نمیخورم میترسم کله پاچه از چشمم بیوفته 😅

نه عزیزم.من مشهدم.ولی تاحالا ابگوشت با لوبیا ندیدم

ابگوشت سنتی  با سیب زمینی نخود و لوبیاو گوشت دنبه رب و ادویه پخته میشه

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
نه بابا منم اش رشته رو دو کاسه میخورم تازه خیلی سنگین اکثرا با ناهار ولی گاهی برا شامم میذارم 

آهان نوش جونتون، حالا شاید من اینجوری هستم با خوردن آش ضعفم میزنه باید یه غذایی بخورم

اون آبگوشت اسمش بزباشه. خیلیم خوشمزه اس😋

ابگوشت بزباش با سبزی درست میشه...

به نظرم این یه جور خساسته ، اینطوری خیلی بده آدم معذب میشه  من هر وقت از خونشون میومدم شوهرم وا ...

ن من ب شوهرم نمیگم روم نمیشه بخدا میام خونه یه چیزی میخورم 

بعد ب جاریم و خانواده ما میگم شما یه کیسه برنج میزارین برا مهمونی یه هفته میخورین ولی بنظرم مهمون فرق داره ببینه کمه روش نمیشه نمیخوره 

مثلا یه کاسه خورش برا ۱۰نفر هزاربار باید خورش رو دست ب دست کرد 

بعد تعارف اینا اصلا نمیکنن من اوایل نامزدی روم نمیشد بکشم یا مثلا یه چیزی دور بود تو سفره اصلا تعارف نمیکردن الان روم باز شده دیگه 

یا دیس نمیارن یه ذره هم میکشن چنانه ادم روش نمیسه بزور بازی بازی میکنم با غذا روت نمیشه بگی بازم میخام خب دیس بیارین دیگه :(

یا با پلوپز ک برنم میزارن همون مقداری میزارن ک با قابلمه میپزن خب پلوپز کلیش میشه ته دیگ بعد ته دیگشم نمیارن میکشن نفری یه ذره 

اداب مهمون داری رو باید بلد بود

عاشق ان است که حرفش به عمل ختم شود /ورنه هر مدعی لاف زنی عاشق بود 
آهان نوش جونتون، حالا شاید من اینجوری هستم با خوردن آش ضعفم میزنه باید یه غذایی بخورم

باید دو تا کاسه بزرگ بخوری 😅 من عاشق اش رشته ام بخاطر اون تا کله میخورم باید حتما کنارش پیاز کاراملی فراوان و سیر سرخ شده فراوان نعناع داغ هم باشه تا کیف بده بهم 

بپز خیلی خوشمزه میشه  مخصوصا گردن گوسفندی😍

متاسفانه اگه گوشت بوش رو حس کنم نمیتونم بخورم

کلا با گوشت خوردن مشکل دارم همیشه

دلمه خوردنشون پدرشوهر محتویات داخل برگ زو میخورد برگ رو نه، آش رو به عنوان نهار میخوردن 

یعنی نمیشه ناهار آش خورد ؟؟؟ 😐

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
2706