2703
2553
عنوان

به حق عزیزای زندگی تون،،،،عزیزمون داره از دست میره آخه

| مشاهده متن کامل بحث + 1438 بازدید | 79 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم اگه امکانش هست با اکسیژن بیارینش خونه ازش مراقبت کنید 

برای سلامتیشون ایت الکرسی میخونم اگر قابل باشم 

خدا به حق پنج تن و  به حق امام حسین کمکش کنه بیای خبر خوب بهمون بدی

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه  
2714
عکس نمیاد

ویتامین سی گوجه کبابی شلغم بهش بدید بیایدخبرسلامتیش بهم بدید

مارودعاکنید

یاعلی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
بخدا خودشم از مریدای امام حسین و ابوالفضله.هر سال میرفت کربلا. خییییییییییلی آدم خوب و بخشنده ای هم ...

خدا حفظش کنه...ی سرم ب طب سنتیهای اصیل بزن...والا معجزه میکنن داروهاشون

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
نا مردی نمیکنن وقتی دارو کمه و وجود نداره چطور به همه بزنن..ها

همونطور که به مسئولین یا کله گنده ها یا اشناها و پارتی دارها میزنن، نوبت به اینا که میرسه کمبود دارو نیست؟ مردم عادی چه گناهی کردن ؟ چقدر زن توی این مدت بیوه شدن، چقدر مرد بی زن شدن ، چقدر بچه یتیم شدن، چقدر ادم داغ خواهر و برادر دیدن؟ به کدوم گناه، دوست عزیز مرگ با کرونا مرگ عادلانه ای نیست وقتی یه داروی نجات بخش برای یه نفر استفاده میشه و برای یه نفر استفاده نمیشه

همونطور که به مسئولین یا کله گنده ها یا اشناها و پارتی دارها میزنن، نوبت به اینا که میرسه کمبود دارو ...

نمیدونم والا .من که از کادر درمان هستم .در بیمارستان  دولتی به چشم خودم میبینم که پزشک های ما دارو رو بر اساس این که واقعا  کدوم بیمار در اولویت هست تزریق میکنن .بر اساس نیاز بیمار ..

خیلی از اوقات هم این داروها معجزه نمیکنن .بیماری سیر طبیعی اش رو طی میکته ومتاسفانه  پیشرفت میکنه ..

اصلا قانون و قاعده نداره فرد جوون میمیره و فرد پیر و بیماری زمینه ای بهبود پیدا میکنه 

2706