2733
2734

نترکونین همیشه برام سواله یه دختر هست گفتن رفته عمل کرده شده پسر خب این الت مردانه که نداره؟چطور عمل میکنن الت مردانه از کجا میارن براش میذارن😐😰 وای یکی بگه خیلی دلم میخواد بدونم کم مونده برم شماره همین دختره که عمل کرده بگیرم ازش بپرسم😄

از ی جایی/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من مستندشو دیدم ع گوشت دستش برمیداشتن

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2731

الان فیلمشو داشتم نگا میکردم🤐

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2738

یکی بود شوهرش قبلا ترنس بوده گفت با عضله و پوست خودشون براش درست می کنند!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

هورمون مردونه که خیلی بخورن اون تیکه بزرگ میشه بعد عمل میکنن بهم میچسبونن یه تیکه میشه

اخرش چیز مردونه که نمیشه ولی خب تو رابطه تا حدی ازش استفاده میکنن

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2706