2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه اونم همش دعوتت میکنه اشکال نداره ولی اگه نمیکنه چه پروو

من چندبار نگهش دارم اون یک بار نگه میداره،بحث سر اینا نیست خوشم نمیاد زیاد بیاد،دوست دارم توخونه م راحت باشم،مهمان و مهمانی رفتن جدی داره فقط دوسه ساعت میتونم تحمل کنم،شوهرم هم همین طوره،ولی برا خانواده خودش دوست داره همش بیان

2728
میخواد یکی براش بپزه و بریزه و بزار خودش پس انداز کنه به ریشت هم بخنده رو نده قهر کرد هم بشکن بزن و ...

آره بخدا چندوقت پیش نهار مهمون مابودن،بعد یه هفته خواهردیگه ش اومد خونه اونا منم گفتم برا شام بیاد خونه ما ولی اونو نگفتم،اونم ناراحت شده بود که چرا دوباره اونارودعوت نکردم.منم گفتم تو هفته قبل خونه مابودی البته به مامانش گفتم چون گلگی کرده بود

2738
استارتر لطفا به این سوال پاسخ دهید

چند بار جواب دادم بخدا،گفتم که دعواش با شوهرش سر یه چیز دیگه بوده ولی به مانسبتش میده،رفته پیش مامانش گریه نزاری که اینا شوهرمنو دعوت نمیکنن، بهش احترام نمیزارن،بخداهمیشه احترامشون روداشتیم،مامانشم زنگ زده میگه دخترم رو دعوت کن زیاد ،حرمتشون رو زیاد بگیر،بخدا 

حالا اونم تورا شام وناهاردعوت میکنه که انقدر توقع داره؟

به اونا باشه که دوست دارن باهم زندگی کنیم،ولی تحمل کردنشون واقعا سخته،چون بخاطر همین رفتارهایی که شوهرم داشته وزیاد از مهمانی ورفت وآمد خوشش نمیاد،خانواده من چهار سالی میشه کسی پاشو خونه مانزاشته،حالا اینا انتظار دارن دم به دقه خونه ما باشن منم نمیتونم تحمل کنم،اگه تونستی یه نگاهی به تاپیکای قبلم بنداز 

2706