2726

خالم همیشه دردودل میکنه با کلی آه و ناله نفرین شوهرش میکنه  خیلی با شوهرش مشکل داره و اگه بخاطر بچه هاش نبود صد بار جدا میشد و خودکشی می‌کرد اصلا وضع زندگیش خرابه داغون داغون شوهرش یک هفته خونه نمیاد کتک میزنه معتاده  ولی پولداره اصلا به خالم اهمیت نمیده میدونم چقد از شوهرش تنفر داره

ولی انیستا گرامش همش ادا خوش بختا رو د میاره همش میگه عاشق همیم خوشبختیم کلی پستو عکس عاشقانه و عشقو خوشبختی میزاره فازش چیه چرا انقد دروغ نشون میده رومم نمیشه از خودش بپرسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بیخیال شو اونم میخاد یذره آرامش پیداکنه بااین کارا

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بزار خوش باشه با اینستاش چیکارش داری خب😐

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2706