2726
من قبلش خواستم برم ی دکتر متخصص کار بلد تو مشهد لاپرا کنم اما گفتم قبلش عنبر نسا امتحان کنم

عزیزم توروخدا از وضعیتت با خبرم کن من خیلی ناامیدم همش گریه میکنم کسی رم ندارم نمیدونم چیکار کنم 

میگن دکتر عادل شروین کارش حرف نداره حتی هیدروسالپنکس هم درمان می‌کنه اما بخاطر این کرونا خیلی وقت نی ...

اره اره منم شنیدم درمان کرده دو سه نفر توهمین سایت میگفتن انشالله کرونا بره بیان ایران 😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم توروخدا از وضعیتت با خبرم کن من خیلی ناامیدم همش گریه میکنم کسی رم ندارم نمیدونم چیکار کنم&nbs ...

اما خداروشکر من جدا شدم دیگ مثل قبل کسی ندارم 24ساعته نق بزنه و بم بگه مشکل داری با این حال دوس دارم خودم درمان کنم

الان چند وقتیه بدنم تیر می‌کشه مطمعنم مال اندومتریوزه

2728
اما خداروشکر من جدا شدم دیگ مثل قبل کسی ندارم 24ساعته نق بزنه و بم بگه مشکل داری با این حال دوس دارم ...

انشالله حل بشه مشکلمون بالاخره شمام تا ابد که تنها نمیمونی شاید ازدواج کردی 

دلیل هیدروت چیه؟دکتر بهت نگفت اول بیا تخمک کشی کن بعد لاپارا؟

تو نوزادی ی جراحی شکمی داشتم احتمالا اونه ، گفت اول لاپارا کن لوله رو برداریم بعد اگ طبیعی با اون لوله نشد ای وی اف 😞

همه باهم برای همه منتظرا دعا کنیم🙏
تو نوزادی ی جراحی شکمی داشتم احتمالا اونه ، گفت اول لاپارا کن لوله رو برداریم بعد اگ طبیعی با اون لو ...

خوش ب حالت ک یکیه من دوتاس برو وردار 

پیش کدوم دکترا رفتی؟از کجا فهمیدی هیدرویی

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین
2706