2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
دکترت گف چیکار کنی‌نگف برو مرکز ناباروری؟ هیدروت تو سونوت ملوم بود؟

گف فعلا اقدام کن زوده شاید طبیعی بشه اخه من سنم کمه از الان لوله مو از دست بدم 😑شما چیکار کردی دکترتون چی گفته 

گف فعلا اقدام کن زوده شاید طبیعی بشه اخه من سنم کمه از الان لوله مو از دست بدم 😑شما چیکار کردی دکتر ...

چن سالته؟منم سنم کمه ولی قید لولمو زدم میخام بگم لاپارا کنه اگ قابل درس شدنن درست بشه اگ ن دراره برم ای وی اف من شاید دو س نفر دیدم بارداری سالم داشتن اونا هم ی لوله بودن و خفیف

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین
چن سالته؟منم سنم کمه ولی قید لولمو زدم میخام بگم لاپارا کنه اگ قابل درس شدنن درست بشه اگ ن دراره برم ...

به خدا حرصم میگیره من فقط ۲۰سالمه اخه پیرزنا طبیعی حامله میشن اونوقت ما لوله امونو دربیاریم

به خدا حرصم میگیره من فقط ۲۰سالمه اخه پیرزنا طبیعی حامله میشن اونوقت ما لوله امونو دربیاریم

دس نزار رو دلم منم ۲۶ سالمه

من خودمو سپردم دست خدا تلاشمو میکنم بخاد بهم میده توان هر چ زودتر برو دنبال درمان اخه دیدم تنبلیم داری  وقتو تلف نکن منم این ماه میرم تکلیفم روشن بشه

لطفا برای سلامتی بچم💚صلوات💚بفرستین
دس نزار رو دلم منم ۲۶ سالمه من خودمو سپردم دست خدا تلاشمو میکنم بخاد بهم میده توان هر چ زودتر برو د ...

اره ولی ناامیدم انشالله خدا سهم مارم بده تقدیر ماهم این بوده ولی دلم برا شوهرم میسوزه خیلی 

2706