2726
عنوان

از دست شوهرم دارم دق می کنم

3171 بازدید | 123 پست

از بس دیگه واسه مشکلاتم تاپیک زدم  خودم خسته شدم.

بیشعور دو سال و نیم همه توهین و بی احترامی به خانواده ام کرد علارغم اینکه مقصر همش مادرش بود باز احترام ش ن رو گرفتم و..

اما مادرش دوماه پیش خیییییییلس بد باهام حرف زد منم گفتم شوهرم که بی احترامی میکنه بالاتر از سیاهی رنگی نیست منم مثل خودش جوابشون رو ندادم. مادرش ادمیه کلا نفس هم‌میکشه سرتو منت میزاره و اینکه نه تو بارداری نه هیچ وقت دیگه ای حتی وقتی شوهرم از خونه اونا وقت شام میومد دنبال من که بریم خونه و میدونست خونه بابام نمیاد و اخر وقته ویا باردارم یه پرس غذاهم نمی فرستاد ولی از خانواده من توقع. اقا هم یکی دوبار نخورد و غرفکر میکرد مثل خودشون منت میزاریم گفت نمیخوام منت روسرم باشه. از سرش افتاد تا اینکه مادرش سر اینکه خونه شون بودم منت غذارو گذاشت منم همسرم که بعدا تخمه اورد از اونجا نخوردم می دونستم خودش اورده  و مادرش نداده منم نخوردم. حالا امشب مادرم با کلی مریضی و بی پولی غذای مفصل درست کرد هرچی گفتم نکن گوش نداد گفت شوهرت نمیاد بالا با خودت ببر. اقا نخورد با اینکه متوجه شدم‌مادرش ناهار هم بهش نداده ها. الکی گفت خوردم ولی وقتی نمیخوره رنگ صورتش و معلومه.

از بس

حرصم گرفت‌ که نگو چیزی نگفتم حوصله دعوای جدید نداشتم افسوس میخورم دو سال و نیم مقابله به مثل نکردم. چه سریع یکبار پن انجام دادم نخورد.

کارش اینه که کم نیاره کپ مادرشه حتی اگه اون اخلاق رو ما نداشته باشیم باز میگه که کم نیاره.

خونه برامکدچیک شده بغص بدی دارم دوست دارم داد بزنم. بگم مادرت یه پرس غذا بهت داده که اینجوری میکنی. مهمونیشی ولی میگه من که قبض ندادم براتون غذا درست کنم

خدا بهت صبر بده

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه چیزی بگو اروم شم.

بیخیال باش اصن اهمیت نده

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
شوهر منم همیشه خوبی های ما رو بی ارزش میکنه

چجور کنار اومدی؟ چج ور ادامه میدی؟

همش میگم ولش کن به درک نخورد که نخورد بهتر خودت بخورش . مثل خودش که اون موقع چیزی نگفت ولی تلافی کرد. البته من بعد دوسال و نیم مثل خودش رفتار کردم ها باز به اقا برخورده

وااا چه ادمایی پیدا میشن منت غذا را میذارن جای تاسف داره

همون به خدا. من‌ماهی به شب میرفتم خونه اونا ولی در هفته ۵ شب خداقل خونه بابام بودیم بعد اون منت یه غذای خشک و خالی ها میزاشت و بد مزه. نه مثل مادر من با کلی مخلفات و... اگه چندروز خونه مادرم بودیم شام و ناهار متفاوت بود ولی مادرش میگفت حوصله ندارم یه غذا رو بدون مخلفات چند بار بهت میداد. و تازه هی میگفت من خوبم و اصییییل.

با شوهرم حرف بزنم یا اینارو بگم دعوا میشه دارم‌میترکم.

یعنی باورم نمیشد یه مادر به بچش منت بزاره اونم برای غذا

باید بدتر از خودشون باشی و طوری رفتار کنی که انگار تو اونارو آدم حساب نمیکنی اگر این کارو نکنی اوضاع ...

اشتباه کردم این دوسال بدتر که هیچ مثل خودشون رفتار نکردم غصه اون منو بیشتر میکشه.  و همونطور که گفتی اوضاع بدتر شد

چجور کنار اومدی؟ چج ور ادامه میدی؟ همش میگم ولش کن به درک نخورد که نخورد بهتر خودت بخورش . مثل خودش ...

اینا کمبود درونیه. خیلی نمیتونی کاریش کنی خودت رو اذیت نکنی بهتره. یه بار شوهر خواهرم به شوهرم گفت بیا خونه ما نهار اونم نرفت بعد یه دست چلو کباب همراهش کرد شوهر من ریخت تو خیابون. منم اصلا حرص نخوردم گفتم روزی تو نبوده اونوقت خودش تا کلی وقت پشیمون بود

همون به خدا. من‌ماهی به شب میرفتم خونه اونا ولی در هفته ۵ شب خداقل خونه بابام بودیم بعد اون منت یه غ ...

فکر کنم گدا گشنه به این ادما میگن 

یه کاربری تاپیک زده بود که شوهرم میوه میخره قایم میکنه نمیذاره من بخورم یا اگه زیاد بخورم دعوام میکنه از روی خساستش ....

خودت اخلاق شوهرت را بهتر میدونی اگه میدونی دعوا راه میندازه و طرف مادرشو میگره صلاح نیست چیزی بگی

فکر کنم گدا گشنه به این ادما میگن  یه کاربری تاپیک زده بود که شوهرم میوه میخره قایم میکنه نمیذ ...

دوست دارم نه به پدر و مادرم نه حرف مردم توجه نکنم طلاق بگیرم و خودم پسرم رو بهترین نحو بزرگ کنم نه پیش این ادم

اینا کمبود درونیه. خیلی نمیتونی کاریش کنی خودت رو اذیت نکنی بهتره. یه بار شوهر خواهرم به شوهرم گفت ب ...

دقیقا کمبوده مادرشون عقده ای هست و کمبود توجه داسته و خودش تعریف میکنه.

حالا هی سر این بجه ها خالی کرده اینام مشکل دار شدن و تو حرف هی میخوان خودشون رو بزرگ کنن و خودبزرگ بینی دارن و کلا در هممممممه حالی نباید کم بیارن و قبل هرچیزی به طرف حمله می کنن

اینا کمبود درونیه. خیلی نمیتونی کاریش کنی خودت رو اذیت نکنی بهتره. یه بار شوهر خواهرم به شوهرم گفت ب ...

میگم فردا و پس فردا غذا درست نکنم میگم من غذا دارم. چون درسم دارم میشینم درس میخونم

2706